Perličky na oblečení: Trend, který si zamilujete!

Perly jsou nadčasovým symbolem elegance, krásy a především ženskosti. Letos je však nemusíte nosit jen na krku nebo uších, malé blýskavé kuličky totiž pronikly z našich šperkovnic i do našich šatníků. Podívejte se, jak nový trend vypadá!

Perlové zdobení pobláznilo svět. Nosí se na halenkách, sukních, šatech, kabelkách, botách a velmi často na denimu. Nápadné, ale přesto decentní perličky si oblíbili zahraniční designéři, módní blogerky i celebrity jako třeba zpěvačka Rihanna nebo herečka Jessica Alba.

U nás v kamenných obchodech je zatím módních kousků zdobených perličkami pomálu. Jedná se totiž o podzimní a zimní trend, takže si ještě musíme pár týdnů počkat, než perly zaplaví i naše oblíbené obchody.

Doposud nejoblíbenější je kombinace perel a denimu. Pokud i vy toužíte novým trendem obohatit svůj šatník, můžete dát staršímu kousku nový dech i vy sama doma. Stačí pořídit perlové korálky, které můžete našít nebo nalepit na oblečení. Kolik perliček nebo kam je umístíte, je jen na vás! Stačí jen pár minut a originální kousek je hotový.

Inspiraci i tipy, kam pro perlové oblečení vyrazit, najdete v naší fotogalerii:

Podívejte se také, jak si vybrat správné džíny.