Nejkrásnější zásnubní prsteny celebrit. Líbí se vám?

5. února 2017 • 14:00
Fotografie • Foto: internal

Situace, kdy dostane žena zásnubní prstýnek, je jedna z nejemotivnějších a nejkrásnějších chvil. Mohu jen potvrdit ze své vlastní zkušenosti. Najednou létáte, usmíváte se jak slunce a vaše ruka je neustále vidět. Jakmile se vám na ruce zablyští zásnubní prten, do kapsy ji neschováváte. Stejně jako tyhle ženy a jejich opravdu krásné a velmi drahé prsteny.

Zásnubní prsten není jen tak obyčejný prsten. Nekupujete si ho dvakrát do roka pro zpestření outfitu... tenhle prsten se dostává, nejlépe jednou za život a tak musí být vyjímečný. Převažují diamanty, minimálně 8karátové zlato, smaragdy, safíry a naše muže stojí nemalé peníze. Takže chlubení je namístě. Ukažte prsten!

Fotogalerie

8 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy