5 míst v Praze, která na vás dýchnou romantikou. Zkuste je objevit!

Můžete prožívat letní zamilování, můžete přemýšlet, kam si vyrazíte s manželem, když děti odjely na prázdniny. Anebo hledáte zajímavé místo, kam vyrazit s přáteli a na přeplněnou Náplavku se vám prostě nechce. Romantických, zajímavých a tajemných míst v Praze je dost. Zjistěte, která to jsou, a nechte se unášet.

Vymýšlíte, kde oslavit své výročí, kam zajít na rande, nebo chcete jen poznat místo v Praze, které má romantickou atmosféru? Zkuste svého drahého vzít na místa, kde něco uvidí, zažije a bude se k vám s radostí tulit. Těchto pět stojí za podívanou. Já si zvolila pro naše letošní výročí místo jak vystřižené z filmu Jamese Bonda. Víte, kde je?

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!