Video placeholde

Lucie Borhyová: Hranice si nastavujeme sami. Nemusíte ukazovat to, co nechcete

Lucie Borhyová patří k nejznámějším českým televizním moderátorkám – na obrazovkách ji vídáme již 23 let. Energická blondýnka a máma dvou dětí se stala tváří červnového vydání časopisu Dieta. V rozhovoru se vyznala z lásky k jídlu, prozradila, jaký sport má nejraději i jak se staví k sociálním sítím, jimž se dlouho vyhýbala.

Její zářivý úsměv všichni dobře známe – už přes 20 let ho téměř každý večer vídáme na televizních obrazovkách. Lucie Borhyová je jednou z hlavních tváří zpravodajství TV Nova. Nyní se stala také tváří červnového vydání časopisu Dieta, které se tematicky věnuje trendu body positivity. Tu má oblíbená moderátorka v malíčku – vypadá skvěle, ale nijak zvlášť se kvůli tomu netrápí. Razí heslo, že všechno v životě musí být v rovnováze. Striktní redukční jídelníček není nic pro ni i z toho důvodu, že miluje jídlo.

Lucie Borhyová pro časopis Dieta 06/22.
Lucie Borhyová pro časopis Dieta 06/22. | Zdroj: časopis Dieta

„Jsem velký labužník, velmi ráda vařím, ochutnávám speciality a chodím do restaurací. O to víc se potom musím věnovat tomu aktivnějšímu způsobu života. Nejsem typ, který by držel diety, protože si jídlo ráda vychutnávám, včetně sladkostí. Netíhnu ani tak k dortům, ale mám ráda čokoládu a zmrzlinu. A sójový suk! To je moje oblíbená pochoutka,“ popsala Borhyová v rozhovoru pro červnovou Dietu. A prozradila i to, že při svátečních příležitostech sahá po receptech z kuchařské knihy po babičce, která byla profesionální kuchařkou.

Když si figuru a kondici udržuje sportem, který druh pohybu má tedy Lucie nejraději? „Ráda tančím, i kdyby jen doma v obýváku,“ svěřila se s úsměvem.

Oblíbené recepty Lucie Borhyové najdete i na jejím Instagramu, kde je čas od času sdílí. Profily na sociálních sítích přitom dlouho vůbec neměla, vyloženě se tomu bránila. Proč? „Jsem typ člověka, který si střeží soukromí. Hodně lidí tam pustí ostatní do tak intimních věcí, až mě to někdy zarazí. Ale když chce člověk jít s dobou, tak se sociálním sítím nevyhne, navíc když je známý – to se to od něj tak nějak očekává. Zjistila jsem ale, že je to o vás, kam až své sledující necháte zajít, a že není nutné ukazovat to, co nechcete,“ vysvětlila Lucie s tím, že kromě Instagramu má ještě Facebook.

Celý rozhovor s Lucií Borhyovou najdete v červnovém čísle časopisu Dieta. Koupit si ho můžete v naší on-line trafice iKiosek.cz. Dnes objednáte, zítra ho máte ve schránce. A doprava je zdarma!

Lucie Borhyová na obálce červnového čísla časopisu Dieta.
Lucie Borhyová na obálce červnového čísla časopisu Dieta.

Doporučujeme

Načíst další články