Video placeholde

Andrea Bezděková: Móda ovlivňuje moji náladu, oblékám se podle emocí

Můžete ji znát jako českou miss 2016 nebo jako tvář několika brandů a modelku v agentuře PURE MODELS. Andrea Bezděková má na svůj věk spoustu zkušeností z Česka i ze zahraničí. V rozhovoru pro srpnovou Dietu mimo jiné prozradila, jak vypadá její osobní šatník i kuchařské umění.

Andrea Bezděková proslula účastí v České Miss, od té doby ale ušla dlouhou cestu. Kromě modelingu ji totiž můžete znát i z televizních obrazovek: zahrála si epizodní roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě a účastnila se speciálního dílu Prostřena. V tom dokonce zvítězila, sama přitom vaření bere spíš jako nezbytnost než relax či koníček. „Uvařím si ráda z toho důvodu, že chci zrovna jíst lépe než obvykle a vyhnout se některým věcem z restaurací a podobně,“ prozradila v rozhovoru pro srpnovou Dietu s dodatkem, že její výhra v oblíbené kulinářské soutěži byla asi tím největším překvapením týdne.

TIP NA VIDEO: Podívejte se, jak probíhalo focení obálky časopisu Dieta s Andreou Bezděkovou

Video placeholde

I bez vaření má ale Andrea koníčků víc než dost – miluje především sport. Dělá jich nespočet, mezi její TOP 5 ale patří tenis, běh, v létě in-line brusle, v zimě naopak lyže a snowboard. A právě pohybem si udržuje fit postavu. „Často říkám, že sportuju právě proto, abych si mohla dát všechno, na co mám chuť. I když toho samozřejmě už nemůžu spořádat tolik jako dřív, žádnou přísnou dietu jsem nikdy držet nemusela,“ vysvětlila Bezděková.

Osmadvacetiletá modelka původem z Náchoda má zálibu i v módě, což je vidět zejména na jejím Instagramu. Jak vypadá její osobní šatník? „Chtěla jsem, aby byl tenhle rok barevnější než ten předchozí. Nechala jsem tedy i do oblečení trochu víc prostoupit barvy a zjistila jsem, že to dokáže dost výrazně ovlivnit moji náladu. Takže i svoje módní kreace odbavuji podle toho, jak se cítím,“ popsala.

Jak vlastně probíhá profesionální módní focení? A jak Andrea zvládla půlmaraton, který uběhla letos v květnu?

Celý rozhovor najdete v srpnovém čísle časopisu Dieta. Koupit si ho můžete v naší on-line trafice iKiosek.cz. Dnes objednáte, zítra ho máte ve schránce. A doprava je zdarma!

Časopis Dieta 08/22.
Časopis Dieta 08/22. | Zdroj: Ivy E. Morwen