Sháníte dárky na poslední chvíli? Dárkový poukaz je ideálním řešením!

Sháníte dárky na poslední chvíli? Dárkový poukaz je ideálním řešením! Zdroj: iStock.com / Grafika: Kateřina Špičáková

#HolkyzMarketingu vánoční voucher na marketingový kurz, od 690 Kč, holkyzmarketingu.cu
Voucher do restaurace Červený Jelen v hodnotě od 500 do 5000 Kč, pro.smartvoucher.cz/podnik/cerveny-jelen
Poukaz na kosmetiku nebo masáž v salonu Outlá – Kábrtová, od 800 Kč, outlakabrtova.cz
Kúpele Brusno, vánoční dárkový poukaz v hodnotě 50, 250 nebo 500 eur, kupelebrusno.sk
Dárkový poukaz do květinářství Green Decor, od 200 Kč, green-decor.cz:product:darkovy-poukaz
50
Fotogalerie

Vánoční dárky na poslední chvíli: 50 skvělých voucherů, které pořídíte online

Svátky klepou na dveře a vám ještě chybí pár dárků? Ani týden před Vánocemi to není žádný problém! Vaší záchranou jsou dárkové poukazy, které pořídíte online. Nechte se inspirovat v naší galerii: najdete tam rozmanitou škálu originálních voucherů do designových obchodů, prvotřídních trendy restaurací i luxusních kosmetických salonů, ze kterých vyberete klidně pro celou rodinu.

Kde na poslední chvíli sehnat parádní vánoční dárek, který zaručeně potěší? Odpověď je jasná: chce to dárkový poukaz, který se dá pořídit online a ideálně má i elektronickou podobu. Stačí vymyslet, zda by si obdarovaný raději koupil nějakou designovou věc do bytu, zašel na luxusní brunch nebo si užil odpoledne plné relaxu na profesionální masáži – a pak už to chce jen pár kliknutí.

TIP NA VIDEO: Jak snadno a zajímavě zabalit neforemný dárek?

Video placeholde

Pokud víte, že by někoho vám blízkého nejvíc potěšil zajímavý gastro zážitek, můžete mu pořídit třeba dárkový poukaz do restaurace Červený Jelen, kde se moderní kuchyně propojuje s jedinečnou atmosférou kubistické budovy postavené podle návrhu Josefa Gočára. Voucher v libovolné hodnotě můžete zakoupit také v čerstvě otevřeném trendy bistru Slice Slice Baby – ten ocení hlavně milovníci skvělé pizzy. Fanouškovi luxusních brunchů pro změnu pořiďte poukázku do restaurace The Artisan.

Máte ve svém okolí někoho, kdo nemá moc čas odpočívat a pečovat o sebe, a vy byste mu rádi dopřáli odpoledne nebo třeba i jen pár hodiny hýčkání? Dobrou volbou může být poukaz na kosmetiku či masáže do krásného moderního salonu Outlá Kábrtová.

Milovnice udržitelné módy a čisté kosmetiky určitě neurazí voucher do Nily nebo do e-shopu studia Kvartýr. Dárkové poukázky prodává také Czechdesign. Touží někdo z vašich blízkých po osobitém parfému? Kupte mu voucher na workshop v Parfumed Prague anebo poukaz na výrobu vlastní vůně ve Scent Roche.

Potřebujete více inspirace? 50 tipů na perfektní vánoční vouchery najdete v galerii v úvodu článku.

Doporučujeme

Načíst další články