Vánoční dárky last minute: 30 skvělých voucherů, které pořídíte online

Je to tady! Finiš vánočního běsnění. Obchody garantovaly zaslání dárků maximálně do včerejška a kdo otálel, má teď nejspíš trochu problém. Jestli se nechcete řadit do dlouhých front v přetopených obchodních domech, máme pro vás elegantní řešení – tipy na online dárkové poukázky a vstupenky, které ve výsledku napáchají víc radosti než lecjaký materiální dar.

Možná jste letos neměla tolik času na shánění dárků, nebo naopak hledáte ten poslední, který vám chybí do počtu. Možná vás uvěznil doma covid a nemůžete ani otevřít kurýrům, natož vyrazit někam do obchodu. Anebo vám došlo, že by bylo fajn koupit něco i kamarádce, se kterou vyrážíte zítra na svařák. Je 21. prosince a shánění dárků se jeví jako nepředstavitelně vyčerpávající disciplína, která z vás vycucne zbytky sil. Nechte si je a pojďte se inspirovat, co krásného se dá darovat online. Ve výsledku vůbec nejde o zoufalé řešení, naopak – ještě překvapíte svojí kreativitou.

TIP NA VIDEO: Jak jednoduše a hezky zabalit měkký dárek?

A nejen to. Online poukázky mohou být ve finále i hodně velkorysým darem – nejen co se týče výběru značky, obchodu, restaurace nebo výše poukazu, ale samozřejmě i proto, že finální volbu ponecháte na svém blízkém. Můžete je ale využít rovněž jako drobný či doplňující dárek – přátele jistě potěší i kartička do Ambiente, kinokarta, poukaz do oblíbené kavárny nebo třeba do květinářství.

Jestli si přesto potrpíte na osobnější dary, i tady se nabízí bleskurychlé online řešení. Co třeba vstupenka na koncert oblíbené kapely nebo na hudební festival Metronome? Netradičním zážitkem pro partnera může být třeba Škola čepování, den strávený se souborem Cirk La Putyka nebo hostina v restauraci porotce soutěže MasterChef Stůl Jana Punčocháře. A rodičům můžete koupit třeba poukázku na vstupenky do Národního.

Fotogalerie: Tipy na poukázky a vstupenky, které zachrání vaše Vánoce