.

. Zdroj: archiv

Magický ženšen se s velkou slávou vrací mezi nejstatečnější bojovníky za lidské zdraví

Všichni jsme pod neustálým stresem a světové statistiky výskytu civilizačních onemocnění nejsou příliš optimistické. Dlouhodobý stres je tichý a velmi zákeřný zabiják. Jeho vlivem dochází k nepříznivému působení na imunitní systém, který tak přestává fungovat správně. Jednoduše řečeno, tělo začne časem dělat chyby, které mohou vyústit v různá onemocnění. Proto je velmi důležité pomoci našemu imunitnímu systému tak, aby pracoval bez chyb. Jak z toho ven?

"Já osobně doporučuji ženšenový čaj KOMBE, který je takový bodyguard vaší imunity, tedy i dlouhověkosti," říká doktorka farmacie Lucia Havlíková. Jak to funguje?

Je jaro, všichni jsme po zimě unavení. Je pravda, že KOMBE funguje i na energii?

Bylo vědecky prokázáno, že podávání korejského ženšenu po dobu 1 měsíce redukuje příznaky únavy o 66 % oproti skupině, která užívala jen placebo. Ženšen obsažený v čaji Kombe vás vzchopí nejen fyzicky, ale zlepší vám i náladu. Málokdo ví, že na ženšen existuje nejvíce klinických studií vůbec. Jeho účinky jsou u nás ale stále málo známé. Jedna ze studií například prokázala i pozitivní vliv na libido. Ženšen opravdu prodlužuje délku a intenzitu pohlavního styku, a to mechanismem přímého vlivu na centrální nervový systém a tkáně pohlavních orgánů. To má za důsledek lepší a kvalitnější erekci. U žen pak vzrušivost.

Ženšenáda KOMBE
Ženšenáda KOMBE | Zdroj: shutterstock

A který z účinků ženšenu v KOMBE vás překvapil nejvíce?

Že funguje i na kocovinu. Korejský ženšen snižuje hladinu alkoholu v krvi až o 51 % a projevy kocoviny až o 66 %. Co je ale důležité říci, pokud budete pít KOMBE pravidelně, předejdete tak virózám, budete mít hodně energie, zlepší se vám nálada. Neméně zajímavá je i zaslepená studie na vrásky, která potvrdila, že ženšen opravdu vyhlazuje a snižuje tvorbu vrásek.

Těch benefitů je celá řada, více o účincích se můžete dočíst na www.kombe.cz nebo na www.puredistrict.cz. A moc vás všechny zvu na svou přednášku 14. května v rámci eventu Back to spirit. Zde si budete moci i KOMBE zdarma vyzkoušet a zakoupit.

Krásné jaro, PharmDr. Lucia Havlíková.

.
. | Zdroj: archiv