Back to spirit, aneb jak najít sama sebe | Ženy.cz

Šťastně nedokonalá Inspirujte se k sebepřijetí a sebelásce radami koučů a terapeutů na semináři Back to Spirit
10. 11. 2020 17.00

O projektu

Naučte se přijímat samy sebe s láskou a pochopením. Přestaňte konečně plnit očekávání druhých a nesnažte se už dále o dosažení nesmyslných a často nereálných met, které vám jen komplikují život a snižují sebevědomí i vědomí sebe sama. Dokonalost totiž neexistuje. Je to pouze iluze, která sešněrovává a limituje naše bytí, která ubírá našim životům na kvalitě a brání, abychom každodenní realitu vnímaly s nadhledem, spokojeností a úsměvem.

Těchto a mnoha dalších témat se v rámci semináře Back to Spirit věnují lékaři, koučové i terapeuti, ve svých inspirativních přednáškách a rozhovorech.

A navíc

  • raut
  • drink na uvítanou
  • partnerské stánky
  • dárky při odchodu

Back to Spirit 2019

Už dávno víme, že celá řada nemocí souvisí se stresem či úzkostí. A funguje to i naopak. To, jak se cítíme fyzicky, ovlivňuje naši náladu. Tělo a duše jsou zkrátka propojené víc, než si uvědomujeme. Co můžeme dělat pro své tělo, aby se v něm i duše cítila lépe? A jak pracovat se svou myslí, aby tělo mohlo dobře fungovat? To byly zřejmě nejdůležitější otázky, které jsme si položili na semináři Mojí psychologie Back to Spirit.

Květnovým podvečerem v Art Restaurant Mánes, společně s hosty z řad psychoterapeutů, koučů a dalších odborníků a našimi čtenářkami, provázela Lucie Černá. Na pódiu postupně vítala a zpovídala jednotlivé odborníky, kteří ze svého úhlu pohledu a svojí specializace přispívali k hlavnímu tématu semináře. Jejich záběr byl opravdu široký a čtyři hodiny semináře uběhly raketovou rychlostí. Nemluvilo se ale jenom na pódiu, čtenářky měly možnost vyzkoušet akupunkturu, otestovat přírodní a šetrné kosmetické produkty, nebo si nechat vyšetřit pleť profesionální vizážistkou.

Velký dík patří všem za skvělou organizaci, odborníkům za účast a v neposlední řadě i všem čtenářkám, které zaplnily sál do posledního místa. A koho náš seminář potěšil a inspiroval, jistě si nenechá ujít příští ročník na podobně zajímavé téma!

:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true

Další fotogalerie

Video z Back to Spirit 2019

Co vás čeká?

Iveta Clarke
(osobní mentorka a akreditovaná koučka)

Mám to jenom já?

MUDr. Jan Vojáček, CFMP
(lékař funkční medicíny)

Nedokonalost léčí, láska uzdravuje

Mgr. Hanka Dvorská
(kaskadérka, instruktorka ve fitness)

Dělej jakobynic

Mgr. Nora Vlášková
(psychoterapeutka)

Ženské destruktivní role ve vztazích

Jiří Charvát
(spisovatel, performer, moderátor, stand-up komik)

Klídek. Celé se to děje samo

MUDr. Michaela Šimková
(lékařka a průvodkyně)

Neubližujme našim játrům touhou po dokonalosti aneb “šťastně nedokonalá” z hlediska TČM

Místo konání

Art Restaurant Mánes

Masarykovo nábřeží 250/1
110 00 Praha 1

Navigovat