Back to spirit, aneb jak najít sama sebe | Ženy.cz

Jak najít sama sebeNajděte harmonii těla a duše a inspirujte se radami koučů a terapeutů na semináři Back to Spirit.

14. května 2019 v 17:00

O projektu

Naše emoce ovlivňují naše zdraví. Už dávno víme, že celá řada nemocí souvisí se stresem či úzkostí. A funguje to i naopak, to, jak se cítíme fyzicky, ovlivňuje naše emoce. Krátká patnáctiminutová procházka dokáže zlepšit naši schopnost soustředění na celé dvě hodiny. A naopak - pokud se dlouhodobě hrbíme nad displejem svého telefonu, má to negativní vliv na naši náladu i sebevědomí. Tělo a duše jsou zkrátka propojené víc, než si v každodenním životě uvědomujeme. Co můžeme udělat pro své tělo, aby se v něm i duše cítila lépe? A jak pracovat se svou myslí, aby tělo mohlo dobře fungovat? Zkrátka, jak nalézt harmonii mezi tělem a duší? 
Moje psychologie vás zve na setkání s odborníky ze světa psychosomatiky a spřízněných oborů. O propojení těla a duše promluví lékaři, koučové i lektoři různých terapeutických metod. 

 

A navíc

 • raut
 • drink na uvítanou
 • pozornost pro každého návštěvníka
 • dárky
  • mini šampon a kondicionér WHAMISA
  • Vichy - dárkový balíček, Luxusní Vichy kosmetická taštička
  • Morellato - přívěsek Strom života
 • soutěže
  • 3 výherkyně, které dostanou šperk od Morellato
  • dále vylosujeme 3 účastnice, které dostanou k testování produkty Vichy

Back to Spirit 2018

Jak ve svém životě vědomě zpomalit a uvědomit, co je v něm skutečně důležité? Jak se vrátit sami k sobě a ke svým skutečným hodnotám? To byly zřejmě nejdůležitější otázky, které jsme si položili na semináři Mojí psychologie Back to Spirit. Červnovým podvečerem v Art Restaurantu Mánes, na kterém jsme si společně s hosty z řad psychoterapeutů, koučů a dalších odborníků a našimi čtenářkami kladli otázku „Jak ve svých hektických životech najít cestu zpátky k sobě?, provázela Pavlína Wolfová, kterou také znáte ze stránek Mojí psychologie. Na pódiu postupně vítala a zpovídala jednotlivé odborníky, kteří ze svého úhlu pohledu a svojí specializace přispívali k hlavnímu tématu semináře. Jejich záběr byl opravdu široký a čtyři hodiny semináře uběhly raketovou rychlostí. Nemluvilo se ale jenom na pódiu, čtenářky měly možnost vyzkoušet si reflexní terapii, vyrobit si šperk z recyklovaného materiálu nebo se nechat nalíčit profesionální vizážistkou. Velký dík patří všem za skvělou organizaci, odborníkům za účast a v nespolední řadě i všem čtenářkám, které zaplnily sál do posledního místa. A komu utekl tento náš první seminář, na kterém jsme se pokoušeli zjistit, jaké to je, najít zas cestu zpátky k sobě, jistě si nenechá ujít nějaký z příštích na podobně zajímavé téma!

:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true:gallery:true:true:true

Další fotogalerie

Video z Back to spirit

Co vás čeká?

Rychnovský, Studnička
(fyzioterapeut a psychosomatik, psycholog a psychoterapeut)

Rovnováha mezi tělem a duší

Celestýna Freimann
(zakladatelka Nutritariánské ŠKOLY, spisovatelka, matka a manželka)

Jak skrze ducha uzdravit tělo

Helena Máslová
(lékařka a psychosomatička)

Základy psychosomatiky - Body and mind conection

Petr Michal
(psycholog, gestalt terapeut a lektor)

Temná noc duše aneb křižovatky a pasti osobního rozvoje

Šárka Maixnerová
(dokumentaristka)

Informace vnější a vnitřní

Místo konání

Art Restaurant Mánes

Masarykovo nábřeží 250/1
110 00 Praha 1

Navigovat