Zázračná snídaně! Po tomhle vám začnou tuky mizet před očima!

7. srpna 2017 • 09:13
 • Zázračná snídaně! Po tomhle vám začnou tuky mizet před očima!

  S tuky svádíme věčný boj. Pohyb a zdravá strava jsou vždy zaručeným receptem, jak se jich zbavit natrvalo. Alfa a omega skvělé postavy jsou snídaně! Co snídat, aby se metabolismus nastartoval, krevní cukr nelítal jako na houpačce a 

 • Proč ráno nehladovět?

  ... ... Autor: Shutterstock
  Když se ráno zdravě nasnídáte, váš metabolismus se rozběhne na plné obrátky a vy se budete cítit plné energie. Tělo je po noci hladové a baží po živinách. Pokud jeho volání nevyslyšíte, odvděčí se vám únavou a nepřekonatelnými chutěmi na různé nezdravé potraviny a sladkosti. Vrcholem pak bývá večerní či noční plenění ledničky, tzv. bílý sex.

 • Co je ideální snídat?


  ... ... Autor: Shutterstock
  Ovesné vločky. Jak ukázaly řady výzkumů, lidé kteří posnídají právě je, jsou nasyceni na celé dopoledne a hlady neomdlévají ani cestou na oběd. Takže v poledne spořádají až o 30 procent kalorií méně, než ti, kdo ráno hladověli či snědli misku cornflaků.

 • Proč právě vločky ovesné?


  Spíše než váhu řešte obvody. Spíše než váhu řešte obvody. Autor: Shutterstock.com
  Tráví se pomaleji než vločky kukuřičné, udržují stabilní hladinu cukru v krvi a mají řadu blahodárných účinků na organismus. Jejich součástí je vláknina, která napomáhá k správné funkci trávicího traku a dokáže vyladit hladinu cholesterolu. Vločky ovesné jsou plné vitaminů, jež blahodárně působí na nehty či pleť.
 • Jak si vločky připravit?

  ... ... Autor: Shutterstock
  To už je jen na vás. Každému chutná něco jiného. Klasikou je teplá ovesná kaše s mlékem a ovocem či vločky nastudeno třeba s jogurtem. Kdo není líný věnovat přípravě snídaně více energie a času, ten se může pustit do pečení. Z jednoduchého a přitom zdravého vločkového těsta lze vykouzlit sušenky, bábovku či ovocný koláč a máte snídani přichystanou hned na několik dní dopředu. Nebo z něj můžete na neomaštěné pánvi připravit lívanečky. Fantazii se meze nekladou.

Autor: red
Klíčová slova:  dietasnídanějak zhubnout
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy