Závislosti podle horoskopu: Kdo si má dát pozor na léky, alkohol, hazard nebo drogy?

11. července 2017 • 09:44
 • Závislosti podle horoskopu: Kdo si má dát pozor na léky, alkohol, hazard nebo drogy?

  Tak, jako má každé znamení své jasné povahové rysy, má také sklon k neřestem. Koho láká vyklidněný svět kuřáků trávy a kdo naopak potřebuje riskovat svůj majetek při hraní na automatech? Kdo nemůže odolat dobrému jídlu a koho láká promiskuita? Podívejte se, jak jste na tom právě vy!

 • Beran (21. 3.–20. 4.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Berani stále jedou na plný plyn, chtějí být úspěšní a vítězit.  Často neberou ohledy na jiné, a někdy ani na sebe ne. Jsou ochotni sáhnout po podpůrných prostředcích, ať už jsou to budiče, nebo tlumiče. Berani, pozor na drogy a psychofarmaka.

   

 • Býk (21. 4.–20. 5.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Býci milují příjemné věci, a smyslové životní požitky. Jejich hlavním hříchem je obžerství, pokud se totiž dostanou do stresu, nebo si chtějí zlepšit náladu, mohou začít ústrky osudu zajídat.
  Býci, dort potěší, ale nic nevyřeší.

   

 • Blíženci (21. 5.–21. 6.)

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Blíženci jsou citliví „skřivánci na niti“. Stres, který jim jejich čilý společenský život přináší, musí často „rozkouřit“.
  Blíženci, teď dost času strávíte před restaurací na cigárku.  


 • Rak (22. 6.–22. 7.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Raci jsou citově založení, všechny bolesti a smutky prožívají uvnitř sebe a velmi dlouho. Ohrožují je léky, které tlumí smutné pocity, zejména neuroleptika. 

   

 • Lev (23. 6.–23. 7.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Lvi rádi hrají a ještě raději vyhrávají. Většina her ovšem přináší nezanedbatelné riziko prohry, které si Lvi neradi připouštějí. Hrozí jim závislost na hazardu a také pořádná prohra.

 • Panna (24. 8.–23. 9.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Panny jsou hyperkritické a v mnohém perfekcionisté, ale také hodně přecitlivělé. Navíc to nerady přiznávají. Hrozí jim, že se stanou závislými na tlumivých lécích.

 • Váhy (24. 9.–23. 10.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Váhy se rády napijí, aby rozpustily stres, který pociťují ve společnosti. Nejvíc je ohrožuje právě alkoholismus.
  Váhy, raději každou skleničku zvažte.

   

 • Štír (24. 10.–22. 11.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Štíři hledají sebepotvrzení v sexu, navíc poměrně často i v sexu promiskuitním. Ukájí jejich touhu po nových zážitcích, mystice, i touhu po uznání.
  Štíři, hrozí vám nejen zklamání, ale i nemoci.

   

 • Střelec (23. 11.–21. 12.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Střelci milují sport a dobrodružství, často provozují sporty adrenalinové. Ne, že by to nebylo chvályhodné, ale někdy to prostě přehánějí. I sport se může stát zdraví škodlivou závislostí.

   

 • Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Kozorozi mají rádi luxus, peníze, příjemnosti. Často se stanou hromaděním majetku, nebo prostě vyděláváním peněz, posedlí. Kozorohům hrozí workoholismus a někdy jsou také únavně snobští.  

 • Vodnář (21. 1.–19. 2.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Vodnáři milují svobodu… a mají poměrně slabou vůli, zato však milují experimenty. Hrozí jim, že propadnou tanečním drogám nebo stimulantům, které jim dokáží zpestřit život.
  Vodnáři, i svoboda má svoje hranice.

   

 • Ryby (20. 2.–20. 3.)

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Řečeno na rovinu, Ryby si rády zahulí. Jejich fantasie, touha uniknout do jiných světů, snaha najít řešení mimo realitu, to všechno je přivádí i marihuaně a hašiši. Ryby, ne všechno dokáže omamný kouř zahnat.

   

Autor: neo
Klíčová slova:  závislosthoroskop
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy