Vnoučata nejslavnějších ikon 20. století: Která z nich podědila podobu? | Ženy.cz
 


Vnoučata nejslavnějších ikon 20. století: Která z nich podědila podobu?

22. září 2017 • 10:00
 • Před padesáti lety byli slavní, bohatí a celý svět je miloval. Dnes jsou ve věku babiček a dědečků anebo už nejsou mezi námi. Ale ještě jedno mají společné: Vnoučata, která přinejmenším podědila jejich podobu a šarm. Podívejte se do galerie, jak vypadá vnučka Audrey Hepburn, Alaina Delona anebo Grace Kelly. Která z nich dostojí rčení, že jablko nepadá daleko od stromu? A co pánové? Dá se zopakovat sex-appeal Steva McQueena či Gregoryho Pecka?

  Rose Kennedy Schlossberg (29)

  Rose je dcerou Caroline Kennedy, jediného přeživšího dítěte prezidenta J. F. Kennedyho a Jackie. Vystudovala Harvard a New York University, loni začala hrát v komediálním seriálu End Times Girls Club, který pojednává o partě holek a také o blížící se apokalypse.

  Jackie Kennedy a její vnučka Rose Kennedy SchlossbergJackie Kennedy a její vnučka Rose Kennedy SchlossbergAutor: Pinterest.com
 • Charlotte Casiraghi (31)

  Charlotte je dcerou princezny Caroline, nejstarší dcery Grace Kelly a monackého knížete Rainiera. Otec jí zemřel, když jí byly tři. Studovala na pařížské Sorbonně a jejím dlouholetým koníčkem je jezdectví. Aktuálně žije v Londýně, kde pracuje jako novinářka. Mezi témata, která ji nejvíc pálí, patří udržitelnost módního průmyslu. 

  Grace Kelly a její vnučka Charlotte CasiraghiGrace Kelly a její vnučka Charlotte CasiraghiAutor: Pinterest.com
 • Quinn Tivey (31)

  Quinn je synem Lizy Todd Burton a jedním z mnoha vnoučat Elizabeth Taylor, což dodnes nezapřou jeho oči (má ještě mladšího bratra, ten má však oči hnědé). Kolem let 2010 a 2011 rovněž koketoval s filmy, dnes se raději věnuje umění. Svá díla sdílí s fanoušky i na Instagramu

  Elizabeth Taylor a její vnuk Quinn TiveyElizabeth Taylor a její vnuk Quinn TiveyAutor: Pinterest.com
 • Riley Keough (28)

  Riley je dcerou Lisy Marie Presley a jejím dědečkem nebyl nikdo jiný než velký Elvis a babičkou jeho životní láska Priscilla Presley. Riley je herečkou, poprvé zazářila v roce 2010 po boku Kristen Stewart ve filmu The Runaways, z posledních zajímavých filmů jsou to například American Honey, Šílený Max: Zběsilá jízda nebo Loganovi parťáci

  Priscilla Presley a její vnučka Riley KeoughPriscilla Presley a její vnučka Riley KeoughAutor: Pinterest.com
 • Ethan Peck (31)

  Ethan je synem Stephena Pecka a abstraktní umělkyně Francine Matarazzo a vnukem slavného Gregoryho Pecka, po němž podědil šibalský pohled. Hrát v televizi začal už jako teenager, mezi jeho známé role patří například Patrick Verona ze seriálu 10 důvodů, proč tě nenávidím (ve stejnojmenném filmu ho hrál Heath Ledger). Z filmů z posledních let patří k těm lepším například Vyměřený čas (2011).

  Gregory Peck a jeho vnuk Ethan PeckGregory Peck a jeho vnuk Ethan PeckAutor: Pinterest.com
 • Alyson Le Borges (31)

  Alyson je dcerou Anthonyho Delona a vnučkou Alaina Delona a Nathalie Delon. Má ještě dvě sestry, ale je to právě ona, kdo nejvíc podědil delonovsky chladný, a přitom svůdný pohled. Nepřekvapí tedy, že Alyson koketuje jak s modelingem, tak s filmem.

  Alain Delon a jeho vnučka Alyson Le BorgesAlain Delon a jeho vnučka Alyson Le BorgesAutor: Pinterest.com
 • Stella Banderas (20)

  Stella je dcerou Melanie Griffith a Antonia Banderase a sestrou Dakoty Johnson, slavnou ovšem byla i její babička Tippi Hedren, která si zahrála v Hitchcockových Ptácích. Stella má zatím budoucnost před sebou, už jako dítě se však objevila ve filmu svých rodičů Crazy in Alabama, a je tedy možné, že půjde ve šlépějích slavných předků.

  Tippi Hedren a Stella BanderasTippi Hedren a Stella BanderasAutor: Pinterest.com
 • Steven R. McQueen (29)

  Steven je synem Chada McQueena a Stacey Totem a vnukem slavného herce Steva McQueena. Je rovněž hercem, začínal v Disneyho produkci, jako teenager si zahrál například v seriálu Everwood či v CSI: Kriminálka Miami. Dnes je nejznámější díky roli Jeremyho Gilberta v seriálu Upíří deníky.

  Steve McQueen a jeho vnuk Steven R. McQueenSteve McQueen a jeho vnuk Steven R. McQueenAutor: Pinterest.com
 • Arthur Alistair Donald (18)

  Arthur je nejstarší syn Mary McCartney. Jeho tetou je slavná návrhářka Stella McCartney a jeho dědečkem ještě slavnější sir Paul McCartney (babičkou byla Linda McCartney). Arthur je ještě mladý, a tak nejvíc zajímá společenské magazíny, které ho takto zachytily před třemi lety při návštěvě jednoho z nejvíc cool barů v Londýně. Ta podoba s dědečkem je totiž pozoruhodná. 

  Paul McCartney a jeho vnuk Arthur Alistair DonaldPaul McCartney a jeho vnuk Arthur Alistair DonaldAutor: Pinterest.com
 • Emma Ferrer (23)

  Emma je dcerou Seana Hepburn-Ferrera a vnučkou Audrey Hepburn a Mela Ferrera. Narodila se ve Švýcarsku, studuje umění a ve volnu se věnuje profesi modelky. Proměnlivé trendy jí ale nic neříkají a nedá dopustit na babiččin nadčasový styl: Sama na podzim nejraději nosí černý rolák, černé kalhoty a pohodlné balerinky. 

  Audrey Hepburn a její vnučka Emma FerrerAudrey Hepburn a její vnučka Emma FerrerAutor: Pinterest.com

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy