Víte, jak voní luxus? Přesně takhle

Víte, jak voní luxus? Přesně takhle Zdroj: Profimedia.cz

Víte, jak voní luxus? Přesně takhle
Ilustrační fotografie
2
Fotogalerie

Víte, jak voní luxus? Přesně takhle

Rituals Cosmetics uvádí na trh prémiovou řadu The Ritual of Oudh. Nová kolekce výrobků pro domácnost, koupel a tělo v sobě snoubí hřejivou vůni orientálního oudhu (pryskyřice) a smyslné pačule. Užijte si mimořádný zážitek a podlehněte pocitu luxusní pohody.

Dopřejte svému tělu luxusní péči

Vychutnejte si paletu bohatých a kouřových vůní hned od rána. Po probuzení rozmazlete tělo voňavou sprchovou pěnou, která vás příjemně osvěží a navodí pocit čistoty. Luxusní vůni pak umocněte hloubkově hydratačním tělovým krémem s pačulí, který zanechá hedvábně jemnou pokožku a zklidní vaše smysly.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia.cz

Na závěr ranní péče nastříkejte na pokožku a vlasy mlhu s výrazným orientálním charakterem. Při odchodu z domova si do kabelky nezapomeňte přihodit parfémovou vodu Oudh s lehce pikantní a sladce růžovou tváří růžového pepře. Kdykoli během dne tak budete moct potěšit své smysly elegantní vůní.

Vykouzlete si doma jedinečnou atmosféru

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia.cz

Zažijte doma jedinečný pocit s hřejivou vůní interiérového parfému Oudh. Jemným rozprašováním dodáte každé místnosti osobitý nádech a kdykoli vytvoříte vytříbenou atmosféru. Pro podtržení orientálního charakteru ozvláštněte domov interiérovými doplňky, kterými jsou luxusní vonné svíčky a vonné tyčinky. Umístit je můžete do jakýchkoli místností a bez přestávky si tak užívat pocit hřejivých tónů.

Pižmovou vůní oudhu a pačule si můžete zpříjemnit i jízdu vozem. Vůně ve stylovém dřevěném designu se aktivuje prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu a vydrží 6 až 8 týdnů. Jakmile vyprchá, stačí zakoupit pouze samostatnou náplň.

Podlehněte úžasnému zážitku a vyzkoušejte novou kolekci The Ritual of Oudh, která je dostupná online a na vybraných prodejnách od dubna 2022.

Doporučujeme

Načíst další články