Video placeholde

Vařečkou na zadek, věštba Jolandy české ekonomie a další věci, co nás štvou!

Zdravíme všechny české saďoury! Totiž rodiče, kteří si myslí, že nějaké té facky nebo rákosky není výchova dětí možná. Je jich pořád většina. V novém díle vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti nejsou sami. Sešli se tu s polskými ultrakonzervativci, poněkud vyhořelou filmovou kritičkou a věštcem, totiž ekonomem. Užijte si to a hezké Vánoce. 

Představte si, že žijete jak nejlíp umíte a pak přijde Mirka Spáčilová a dá tomu 60 procent, protože to není dost tradiční a správné. To se vám totiž klidně může stát, jak můžete vidět v novém dílě vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti.

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Rovnoprávnost v praxi 😅👦👧👽 #washyourhands #equality #genderequality #weareallpeople #weareallaliens #feminismus #dontbeadick #nebudkokot #weforshe #weforhe #weforus

Příspěvek sdílený Branky, body, kokoti (@branky_body_kokoti),Úno 11, 2019 v 11:51 PST

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>