Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Už budu! Nový podcast se Zoryou Blue o sexu a tělesnosti boří mýty

Nový podcast deníku Blesk s příhodným názvem Už budu! otevírá témata týkající se intimity, sexu a pobuřujících faktů z oblasti erotiky. Už první díl vyvrátil mýty o bájném bodu G nebo o tom, že anální praktiky jsou heterosexuálním mužům zapovězeny. Moderátorkou pořadu je burleskní hvězda Zorya Blue, která své hosty ve studiu nejen zpovídá, ale probíraná témata prožívá na vlastní kůži.

V prvním díle podcastu Už budu! Zorya zpovídá Kláru Kloudovou, zkušenou tantrickou masérku, která se rozpovídala nejen o ženském těle, ale také o tom, jaké zvláštní situace za svoji kariéru zažila. Dozvíte se například to, že bod G vůbec neexistuje a učebnice anatomie mlčí o reálné podobě, velikosti i funkci klitorisu – orgánu, který má polovina populace na Zemi.

„Je to opravdu velký orgán, který se velmi zvětší při erekci. On vlastně zduří, zvětší se a tlačí na stěnu v pochvě. A já ho můžu dráždit, nebo alespoň jeho část přes tu stěnu. Jestli budeme bod G vnímat tímto způsobem, že je to stěna, co tlačí na klitoris, tak super! Není to ale něco kouzelného,“ apeluje Kloudová na čtenáře a posluchače.

TIP NA VIDEO: Mužské slzy, cucání palců a chechtání. Tantrická masérka odhalila nejdivnější choutky

Video placeholde

Tantrická masérka v podcastu vybízí také k prolomení tabu análního sexu. „Strašná spousta mužů se toho, mám pocit, bojí. Jestli si to spojují s homosexualitou a tím pádem s předsudkem, že to je něco špatného? To, že mi holka strčí prst do zadku, mně se to líbí, neznamená, že jsem gay,“ říká Kloudová.

Bonusové rozhovory k podcastu Už budu! můžete sledovat každý pátek na Blesk.cz v rámci balíčku Premium+.

A jak má vlastně vypadat kvalitní tantrická masáž? Měla by trvat hodinu a půl až tři hodiny. Zážitek začíná masáží celého těla, využít se mohou i horké ručníky nebo dotyky hebkých předmětů. „A ještě musíte mít čas na intimní masáž, kdy jenom ona samotná zabere 15 až 30 minut,“ vysvětlovala v podcastu burlesce Zorye Blue, která kvůli natáčení šla tantru do studia Top Body na Praze 6 vyzkoušet na vlastní kůži.

Celý díl podcastu Už budu! s Klárou Kloudovou můžete poslouchat na Spotify:

CODEX_SPOTIFY_PODCAST