Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Svatba v boho stylu: Inspirace a tipy

Toužíte po netradiční svatbě, která ale bude mít jedinečný glanc? Vsaďte na boho svatbu! Nebudete vázáni konvencemi a váš den se ponese v duchu ležérní elegance. Jak zařídit svatbu v boho stylu?

Svatební místo v přírodě

Jedním ze stěžejních znaků boho svatby je, že se odehrává v přírodě. Mezi velmi populární lokality se řadí les, pláž nebo také stodola či farma. Je to právě příroda, která v lidech evokuje pocit svobody a volnosti. A tyto ústřední myšlenky formují podobu boho svateb. Zapomeňte na naškrobené ubrusy a zlaté příbory. Na boho svatbě se sedí na dece v trávě a v obležení polštářků. A pokud si vyberete pro organizaci vašeho velkého dne statek či stodolu, zasedněte klidně ke stolu z masivního dřeva.

Boho svatební dekorace a výzdoba

Dekorace jsou tím, co činí boho svatbu jedinečnou. Držte se zejména jednoduchých prvků, přírodních materiálů a květinových motivů. V módě je rovněž bílá krajka, doplňky ze skládaného papíru, skleněné vázy se svíčkami nebo prázdné láhve od vína sloužící jako svícen. Fantazii se zde meze nekladou a nebojte se zkombinovat i více boho prvků najednou. Trefou do černého budou nejrůznější světýlka a lucerničky rozmístěné všude možně po svatebním místě. Díky nim bude vaše svatební místo přímo hýřit romantikou.

TIP: Velkým hitem boho svateb je také svatební focení. Fotograf na svatbu by proto měl být jednou z nejdůležitějších položek na vašem seznamu.

Boho nevěsta

Nevěsta bývá nejostřeji sledovanou osobou snad na každé svatbě. Proto není divu, že je klíčovým prvkem i na boho svatbách. A jak by taková boho nevěsta měla vypadat? Při výběru šatů se zaměřte na lehké a minimalisticky dekorované kousky. Velmi oblíbené jsou krajkované, nebo lehce narůžovělé či tělové síťované šaty. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte si i takové šaty, které mají třeba zvonové rukávy nebo velký výstřih na zádech.

Šaty doplňte o bohatou svatební kytici. Tu si můžete nechat naaranžovat na zakázku, ale rozhodně ani nic nezkazíte tím, když si kytici natrháte sama na louce. Boho svatba rozhodně nemá žádná pravidla nebo zajetá doporučení, kterých byste se měli držet. Proto si i kytici vyberte podle vlastních představ.