Rozchody roku 2017: O lásku přišli Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence!

Rok 2017 byl pro některé celebrity zlomový. Někdo dostal vysněnou roli, jinému se narodilo vymodlené dítě, další získal prestižní ocenění... a někomu se také rozpadl vztah, ať už krátký nebo dlouholetý. Kterým slavným párům letos štěstí v lásce nevyšlo?

Anna Faris & Chris Pratt

Herecký pár si řekl své "ano" v roce 2009. Letos v srpnu však oznámili, že se rozcházejí. Anna brzy poté začala randit s kameramanem Michaelem Barrettem, Chris v prosinci podal žádost o rozvod. Vypadá to, že je to definitivní.

Anna Faris a Chris Pratt

Selena Gomez & The Weeknd

Mladý hudební pár se letos v říjnu po deseti měsících rozešel. Prý na sebe kvůli práci neměli čas. Stejně dopadl i raperův předchozí vztah se supermodelkou Bellou Hadid. Zatímco on si ještě náhradu nenašel, Selena to znovu zkouší s pěveckým kolegou Justinem Bieberem.

Selena Gomez a The Weeknd

Fergie & Josh Duhamel

Letos v září tento slavný pár oznámil, že se po osmi letech manželství rozcházejí. K rozvodu zatím nedošlo, ale ani jeden z nich už nenosí snubní prsten a žijí odděleně.

Fergie a Josh Duhamel

Rachel Bilson & Hayden Christensen

Letošní rok nebyl příliš veselý ani pro tento herecký pár, který po deseti letech vztahu oznámil letos v září rozchod.

Rachel Bilson a Hayden Christensen

Christine Taylor & Ben Stiller

Christine Taylor a Ben Stiller

FKA twigs & Robert Pattinson

Hvězdný pár zrušil v říjnu zásnuby a po třech letech se rozpadl. Robertovi tak nevyšel další vztah, od kterého si hodně sliboval.

FKA twigs a Robert Pattinson

Katy Perry & Orlando Bloom

V únoru letošního roku se rozpadl vztah i Katy a Orlandovi. Po necelém roce oznámili rozchod. Už párkrát se však společně objevili na veřejnosti a spekulovalo se o tom, že se k sobě vrátili. Orlando teď ovšem dlouhodobě žije v Čechách kvůli natáčení, takže to s jejich obnoveným vztahem nebude tak horké.

Katy Perry a Orlando Bloom

Scarlett Johansson & Romain Dauriac

Ani s titulem "nejkrásnější žena planety" nemáte zaručený recept na štěstí. Sexy herečka oznámila na začátku roku, že se rozvádí. Je to už její druhý rozvod. První manželství jí nevyšlo s Ryanem Reynoldsem. Scarlett i Romain už mají oba jiné partnery.

Scarlett Johansson a Romain Dauriac

Jennifer Lawrence & Darren Aronofsky

Mladá herečka a o 21 let starší režisér se do sebe zamilovali při natáčení hororu matka!. Láska jim vydržela rok, letos v listopadu oznámili rozchod.

Jennifer Lawrence a Darren Aronofsky

Nina Agdal & Leonardo DiCaprio

Božský Leo pokračuje v sérii nepodařených vztahů. V květnu se po roce rozešel s dánskou modelkou Ninou. Na tu pravou tak stále čeká. Ale neměl by zoufat, podívejte se na jeho hereckého kolegu George Clooneyho, který svou lásku našel až po padesátce.

Leonardo DiCaprio a Nina Agdal