Proč už zase někdo vymýšlí, jak jedině má vypadat ideální vztah a rodina? | Ženy.cz
 


Proč už zase někdo vymýšlí, jak jedině má vypadat ideální vztah a rodina?

28. června 2018 • 06:00
Branky, body, kokoti: Homofobní lidovci, sex po italsku a ruský pohůnek! Miloši, dokázals to! • Zdroj: BPŽ/Karel Dlabač

A máme zde další galerii těch, kteří mají neustále tendenci říkat ostatním, jak mají žít. Ruská politička doporučuje, s kým mají mít mladé dívky sex, lidovci zase kdo si koho může brát. V Itálii se rovnosti mužů a žen vůbec nepářou a když o rovnosti žena a mužů promluví samotný prezident, je jasné, z čeho se tentokrát obkreslíme. 

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy  ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají. 

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE

Autor: red
Klíčová slova:  branky body kokoti
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy