Proč mnoho žen přešlo z kabelek na batohy?

I když jste to možná nezaznamenali, ve světě tašek se dějí zajímavé věci. Čím dál více žen do svého každodenního nošení zařazuje také batohy. A to mnohdy na úkor kabelek. Co za tím stojí a po jakých batozích sáhnout v případě, že na tuto vlnu naskočíte také?

Po dlouhou řadu let byl batoh považovaný za typ tašky, kterou využijete leda na cestování nebo do posilovny. Této době však odzvonilo a nyní se s batohy můžete setkat i v byznysovém prostředí. To ale není vše.

Dejte sbohem bolesti a sáhněte po batohu

Ačkoliv se to může zdát paradoxní, díky batohu vás přestanou bolet záda. Pokud tedy nehodláte každý den tahat desetikilové nákupy. Jak je to možné? Díky kvalitní ergonomii novodobé batohy celému tělu uleví, na což u kabelek nemůže přijít řeč. A právě i při vyšší zátěži bude rozložení natolik efektivní, že už nebudete chtít nosit jinou tašku.

Stále samozřejmě existují scénáře, ve kterých s batohem nepochodíte. Může se jednat třeba o plesy či jiné galavečery. Ve večerní róbě byste i s překrásným dámským batohem nejspíš příliš parády neudělaly. Tento nový trend neznamená, že jsou dámské kabelky něco špatného. Skvělá kabelka dokáže pořád podlamovat kolena.

Dámské batohy si ženy oblíbily zejména kvůli neustálému komfortu, na který můžete po hodině s kabelkou na rameni takřka zapomenout.

Například v létě ale zase naopak oceníte odhalená záda. Jenže co dělat v takové situaci? Řešením může být crossbody kabelka, která přece jenom tělo nenamáhá tolik jako tradičnější kabelka do ruky. Tu si ponechejte až na slavnostní večeři v hotelové restauraci.

Batohy do kanceláře? Žádný problém

Doba se změnila – kde tedy najít ideální batoh? Ať už hledáte tašku na cestování nebo právě do kanceláře, mohla by vás zajímat nabídka dámských batohů na Rieker-eshop.cz. A pokud batoh sladíte s pohodlnými dámskými teniskami, nápaditost i elegantnost této kombinace ocení nejen vaši kolegové z kanceláře.

A nespornou výhodou batohů Rieker je také jejich univerzálnost. Nezáleží, že se jedná o batoh do formálního světa nebo třeba o městský batoh. Právě vyváženost jednoduchých vzorů a mírných barev dodává ten pravý šmrnc. Ale ti, kteří si naopak potrpí na určité výstřednosti, nemusí zoufat. Originální barevné kombinace zde čekají i na odvážné bořitele zavedených trendů.

Přizpůsobivé a výjimečné zároveň

S nastavitelnými popruhy se setkáte i u jiných tašek, například u již zmiňovaných crossbody kabelek. Touto funkcionalitou se ale může pochlubit každý dámský batůžek, a to bez rozdílu. Matka s dcerou v jakémkoliv věku si tak může navzájem půjčovat právě batoh dámský.

Do práce se vám bude hodit nějaký jednoduchý motiv a neutrální barva. Ve spěchu pak oceníte hlavně zavírání na magnetický klip. Dámský designový batoh takovým uzavřením obvykle disponuje a to zajistí, že na povrchu batohu nebudou vidět žádné rušivé prvky. Minimalismus doplněný o praktické funkce přinese maximální užitek!