Pippa Middleton se vdala! Jak jí to slušelo ve svatebních šatech?

20. května 2017 • 16:32
Pippa Middleton se vdala v šatech Gilese Deacona • Foto: Profimedia.cz

Sestra vévodkyně z Cambridge, Pippa Middleton, se dnes vdala za snoubence Jamese Matthewse. Ostře sledovaný obřad se konal v malebném kostele Sv. Marka ve vesničce Englefield a nevěsta měla na sobě šaty návrháře Gilese Deacona. A nutno říct, že byla jednoduše nádherná! 

Svatební šaty byly pochopitelně to, co veřejnost zajímalo možná nejvíc. Pippa na sebe před šesti lety upozornila coby družička na svatbě Kate a Williama, kde měly obě sestry na sobě modely od britské návrhářky Sarah Burton, kreativní ředitelky značky Alexander McQueen.

Otázkou bylo, do jaké míry se bude chtít Pippa jako nevěsta podobat své sestře, protože bylo jasné, že srovnání se nevyhne. Nakonec sáhla po krajkové variantě svatebních šatů bez výstřihu, zato s krátkými rukávy z dílny Gilese Deacona, které doplnila jemným závojem přes obličej.

Pippa versus Kate ve svatebním Pippa versus Kate ve svatebním Autor: profimedia

Další otázkou bylo, co si na sebe oblékne Kate. Ta zvolila jemně starorůžové šaty z dílny Alexandra McQueena, které doplnila neméně luxusním fascinátorem od Jane Taylor. I když Kate odmítla roli svědkyně i družičky, aby na sebe nestrhávala příliš pozornosti, nakonec to byla ona, kdo pomáhal sestře rovnat závoj při příchodu do kostela.

Kate na dnešní svatbě ve starorůžové, Pippa na svatbě před šesti lety v nezapomenutelných šatech Kate na dnešní svatbě ve starorůžové, Pippa na svatbě před šesti lety v nezapomenutelných šatech Autor: archiv

Na svatbě, kam bylo pozváno na 350 hostů, nechyběl princ Harry (zatím bez Meghan Markle, která se má připojit později), tenista Roger Federer s manželkou Mirkou, bratr ženicha Spencer Matthews, který je v Británii celebritou, a pochopitelně také obě děti Kate a Williama, které byly jednoduše okouzlující. Podívejte se do galerie.

Fotogalerie

15 fotografií

Jak vypadal příjezd nevěsty na obřad? Podívejte se na video:
Záběry z příjezdu Pippy na svatbu VIDEO facebook

Autor: Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy