Pippa Middleton se vdala! Jak jí to slušelo ve svatebních šatech?

Sestra vévodkyně z Cambridge, Pippa Middleton, se dnes vdala za snoubence Jamese Matthewse. Ostře sledovaný obřad se konal v malebném kostele Sv. Marka ve vesničce Englefield a nevěsta měla na sobě šaty návrháře Gilese Deacona. A nutno říct, že byla jednoduše nádherná! 

Svatební šaty byly pochopitelně to, co veřejnost zajímalo možná nejvíc. Pippa na sebe před šesti lety upozornila coby družička na svatbě Kate a Williama, kde měly obě sestry na sobě modely od britské návrhářky Sarah Burton, kreativní ředitelky značky Alexander McQueen.

Otázkou bylo, do jaké míry se bude chtít Pippa jako nevěsta podobat své sestře, protože bylo jasné, že srovnání se nevyhne. Nakonec sáhla po krajkové variantě svatebních šatů bez výstřihu, zato s krátkými rukávy z dílny Gilese Deacona, které doplnila jemným závojem přes obličej.

Další otázkou bylo, co si na sebe oblékne Kate. Ta zvolila jemně starorůžové šaty z dílny Alexandra McQueena, které doplnila neméně luxusním fascinátorem od Jane Taylor. I když Kate odmítla roli svědkyně i družičky, aby na sebe nestrhávala příliš pozornosti, nakonec to byla ona, kdo pomáhal sestře rovnat závoj při příchodu do kostela.

Na svatbě, kam bylo pozváno na 350 hostů, nechyběl princ Harry (zatím bez Meghan Markle, která se má připojit později), tenista Roger Federer s manželkou Mirkou, bratr ženicha Spencer Matthews, který je v Británii celebritou, a pochopitelně také obě děti Kate a Williama, které byly jednoduše okouzlující. Podívejte se do galerie.

Jak vypadal příjezd nevěsty na obřad? Podívejte se na video: