Video placeholde

Peníze navíc za minisukni a další věci, co nás štvou

Když musíš, tak musíš. My jsme museli dát prasáka týdne muži, který je nám vlastně sympatický, ale tentokrát přestřelil. Samozřejmě, neujelo to jen jemu, protože třeba zmíněná reklama na umělé mléko je nad jiné hloupá a slova, jimiž zástupkyně komory zaměstnavatelů hájí nižší platy pro ženy, taky. Dejte si další díl vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! 

Jste žena a máte mlhavý pocit, že váš méně schopný kolega bere víc než vy? Tak vězte, že se to jen tak nedozvíte, protože firmy prostě nechtějí říct, kolik u nich muži a ženy berou, protože by to mohlo vyvolat - a teď se podržte - nespokojenost. My říkáme, už aby to bylo! Přesně to totiž chceme.

Naopak nechceme, aby se tady rozmohla vášeň pro úplný zákaz potratů, která poslední dobou cloumá některými státy USA a také některými evropskými zpátečníky. A proto posíláme prasáka tomu, kdo jim jde až moc na ruku!

Věcí, které nás rozčilují, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni! Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Rovnoprávnost v praxi 😅👦👧👽 #washyourhands #equality #genderequality #weareallpeople #weareallaliens #feminismus #dontbeadick #nebudkokot #weforshe #weforhe #weforus

Příspěvek sdílený Branky, body, kokoti (@branky_body_kokoti),Úno 11, 2019 v 11:51 PST

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>