Nový film o královské rodině! Kdo si zahraje princeznu?

20. června 2018 • 06:00
• Foto: instagram @vanessahudgens

Léto sice oficiálně ještě nezačalo, ale proč se trochu nepodívat do budoucnosti. Konkrétně na letošní Vánoce, kdy televizní stanice Netflix vypustí nový film z královského prostředí. O vánoční romantiku tak rozhodně nebude nouze!

Začátkem týdne oznámila televizní stanice Netflix, že o Vánocích nám naservíruje romantický film The Princess Switch. Zápletka sice není příliš originální, ale zpracování Netflixu by mohlo zabrat. A o co tedy půjde? Princezna a její komorná zjistí, že jsou si velmi podobné, a tak si vymění role. Vše se zkomplikuje, když se obě zamilují do mužů, kteří o jejich výměně nic netuší. Hlavní roli princezny (a s největší pravděpodobností i komorné) si zahraje Vanessa Hudgens, která už něco málo prozradila na svém Instagramu. 

Film The Princess Switch je inspirovaný celosvětově známou pohádkou Princ a chuďas. Tentokrát však v hlavní roli budou ženy a příběh bude zasazený do aktuální doby. Ani o mužské idoly ale rozhodně nebude nouze. Roli prince (nebo druhého hlavního muže  to zatím tvůrci neprozradili) ztvární charismatický britský hudebník a herec Sam Palladio. 

Jediné, co nám zatím Netflix i protagonisté ukázali, je fotka, na které je Vanessa Hudgens ve svatebních šatech a na hlavně má překrásný diadém (podobně jako Meghan). Po jejím boku stojí Sam Palladio v uniformě (podobně jako William i Harry, když se ženili). Jestli je ovšem na fotografii opravdový princ nebo opravdová princezna, to zatím nevíme. Otřepaná zápletka, ale hlavy nám zamotává už teď. 

Klíčová slova:  filmkrálovská rodinanetflix
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy