Nevěry slavných: Kteří muži opustili své ženy kvůli známým milenkám?

Nevěra si nevybírá. Nezáleží na tom, jestli jste slavní, bohatí, pod drobnohledem bulvárních fotografů, nebo naopak. Když se srdce splaší, jde rozum i opatrnost stranou. Kteří slavní muži opustili své ženy kvůli milenkám z řad celebrit?

Někdy vám cestu zkříží "ten pravý", když nejste zrovna ve vztahu, a někdy taky ne... O tom by mohlo sáhodlouze vyprávět těchto deset hvězdných dvojic. Vyplatila se nevěra všem záletníkům, nebo se pohádkový konec stejně nekonal?

Nejznámějším párem mezi celebritami, v němž milenka "zvítězila" nad partnerkou, je asi Angelina Jolie a Brad Pitt. Jiskra mezi nimi přeskočila při natáčení filmu Pan a paní Smithovi (2005). V té době byl Brad ještě s Jennifer Aniston, ale záhy se dvojice rozvedla. Ovšem ani u Brada s Angie se pohádkový konec nekonal a dvojice si nedávno prošla velmi nepěkným rozvodem a tahanicí o děti.

Dalším pikantním příběhem je ten o lovestory Woody Allena (80) a jeho manželky Soon-Yi (45). Lepší zápletku by nevymyslel snad ani sám Woody. Soon-Yi je adoptivní dcerou Mii Farrow, se kterou byl Woody ve vztahu deset let. V roce 1992 se s ním ale Mia rozešla, protože ve Woodyho bytu našla nahé snímky Soon-Yi.

Rázem z toho byl hollywoodský skandál, protože Woody byl prakticky jejím nevlastním otcem, a navíc je dělí 35letý věkový rozdíl. Zdá se ale, že nic z toho jim nebylo překážkou. Vzali se v roce 1997 a dvojice je spolu šťastná až doposud.

Kdo z hvězdných párů na tom byl podobně? Podívejte se do fotogalerie:

Další novinky ze života slavných sledujte v rubrice VIP >>>