Video placeholde

Muž, který osahává v pudu sebezáchovy své kolegyně. Které další věci nás štvou?

Báli jste se, že v roce 2019 už nebude o čem točit? My ne a aktuální sbírka pitomých vyjádření nám dává za pravdu. Zdravíme hereckého barda a jeho jabloňový efekt, přechytralou ekonomku s množírnou psů a pomateného poslance, který se bojí kluků v sukních. A ještě jedno varování: bacha na hysterické manželky za volantem. Užijte si první letošní díl oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! 

Policie i nadále pomáhá a chrání a taky poučuje – takže když vydala zprávu o tom, jak jedna manželka vyhodila svého manžela z auta, protože jí kecal do řízení, nechyběl titulek, z nějž je jasné, že "ženský jsou prostě potvory". Kdyby to někdo nepochopil, tak si policejní mluvčí ještě přisadila. Chudák chlap, byly svátky a on sám u pangejtu někde u Zámrsku.

Tuhle zprávu jsme tudíž nemohly minout stejně jako výplod ekonomky Markéty Šichtařové na téma náhradní mateřství. Nadzvedl ji zpěvák Ricky Martin, který si ke dvěma chlapcům pořídil s manželem ještě dceru. Vždyť jí ani neřeknou, jak sbalit kluka! Nebo jo?

Dejte si nový díl pořadu Branky, body, kokoti, kde vás to nejlepší čeká nakonec – prasáka posíláme do vinohradského divadla.

Věcí, které nás rozčilují, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Tvl, ale kde na to vzít čas?🤯 #staykokot #dikykluci #misogyny #feminismus #čarodějnice #ničitelky #vražedkyně #lesby #feministky #timesup #brankybodykokoti

Příspěvek sdílený Branky, body, kokoti (@branky_body_kokoti),Srp 4, 2018 v 4:46 PDT

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>