Momentky z Cannes: Jak se celebrity bavily mimo červený koberec?

Festival v Cannes nejsou jen filmy a premiéry, ale také skvostné róby na červeném koberci, exkluzivní party a módní přehlídky a výhledy z balkónů na azurové moře. Podívejte se na neformální snímky z Instagramu, které o to lépe zachycují atmosféru na 70. ročníku festivalu. 

Mezi největší hvězdy letošního ročníku filmového festivalu v Cannes patří Nicole Kidman a Elle Fanning, které přijely představit svůj nový film Oklamaný. Ten pojednává o tom, co se stane, když se zraněný voják (hraje ho Colin Farrell) dostane do domu plného žen, a jde o adaptaci snímku Clinta Eastwooda z roku 1971. Česká premiéra je 13. července a určitě si film nenechte ujít.

Také italská diva Monica Bellucci prezentovala nový film Na mléčné dráze (v kinech už běží), kde hraje po boku režiséra Emira Kusturici.

Herečka Salma Hayek předávala filmovou cenu Women in Motion a překvapila růžovou parukou.

Indická herečka a Miss World 2004 Aishwarya Rai pro změnu okouzlila fanoušky bledě modrou róbou s ohromnou sukní, kterou trumfla i "Popelky" loňského roku Claire Danes a Blake Lively. Kromě prezentace filmu Devdas byla v Cannes také v roli ambasadorky značky L'Oréal.

Zpěvačka Rihanna přijela pro změnu do Cannes prezentovat kolekci šperků Rihanna Loves Chopard, kterou spoluvytvářela.

Z českých krásek se do Cannes sjely Eva Herzigová a Petra Němcová, na charitativní přehlídce pořádanou Naomi Campbell se blýskla vítězka Elite Model Look 2014 Barbora Podzimková. Kromě nich samozřejmě nechyběly současné instagramové superstars mezi modelkami: Kendall Jenner, Bella Hadid nebo Emily Ratajkowski.

Na festivalu v Cannes nechyběla ani herečka Julianne Moore. Podívejte se, jak jí to slušelo, když vyrážela na červený koberec: