Modelka upadla na přehlídce Victoria's Secret. Reakce byly úžasné!

Jestli mají modelky nějaké černé můry, pak jednou z nich je bezesporu, že v kýžený moment na přehlídce upadnou. V tu chvíli totiž máte svých patnáct sekund slávy jistých, jen ne tak, jak byste si představovala. Na přehlídce Victoria's Secret si tohoto černého Petra vytáhla Číňanka Ming Xi.

„Jak mnozí z vás již vědí, včera jsem během své páté přehlídky Victoria's Secret upadla. Byl to bezpochyby jeden z nejtěžších momentů, který jsem během své kariéry zažila, obzvlášť protože zrovna letos se tato show konala v mém rodném městě, před očima mé matky a spousty mých známých. Nicméně podpora, kterou mi včera všichni vyjadřovali, byla neuvěřitelná a jsem za ní moc vděčná,“ napsala modelka na svůj Instagram.

Ming na Instagramu poděkovala nejen Gizele, ale i kreativnímu řediteli Edovi Razekovi, který se jí dojemně zastal rovněž na svém Instagramu: „Během noci, kdy se událo tolik krásy a speciálních okamžiků, tento může být možná nejdůležitější. Ming upadla. Gizele se zastavila, pomohla jí nahoru a počkala, dokud Ming nedokončí svou pózu na konci mola. Ming, to není žádná ostuda upadnout. Naopak je vítězstvím vstát a dokončit svou cestu. Gizele, tvoje výmluvné gesto obletělo svět. Říká se, že nikdy nemůžete být vyšší, než když se sehnete, abyste pomohli někomu, kdo to potřebuje. Jsem na vás obě neskutečně pyšný. Obě reprezentujete to, čím bychom chtěli být všichni.“

Jak vidno, značka Victoria's Secret, která své vyvolené modelky proslavila jako andílky, má ve svém ansáblu skutečné anděly. Doufejme jen, že Ming Xi si bude moci ponechat svá křídla, respektive prestižní status andílka, i příští rok.