Video placeholde

#meetoo po česku a mateřská, která zůstává dovolenou

Na některé věci se bohužel dá spolehnout - ať už je to třeba postoj vlády k mateřské nebo Putina a jeho vztah ke skupině Pussy Riot, kterou zase nechal zabásnout. Smutnou jistotou je taky pohled na svět, jaký předvádějí někteří členové rozhlasové rady - a my nemohly jinak než jim dát Prasáka týdne za pohoršení nad strašlivým pornem vysílaným na stanici Vltava.

A ještě jedna věc: Když to nechce, tak to nechce, chápete, kluci? Asi pořád ještě moc ne a občas to někoho doběhne. Ale bohužel to pořád vypadá, že častěji doběhnou kluci holky - alespoň někteří.

Podpořte náš pořad v hlasování o Křišťálovou lupu. Do prvních tří kategorií bychom se asi vešli, ovšem nominace za Original Video by potěšila tuplem!

Nominovat můžete zde.

Mimochodem během dosavadních dvanácti ročníků se do užšího výběru osobností českého internetu dostalo 65 jmen - a z toho jen 8 byly ženy. Takže každý hlas na síti se hodí!

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Doporučujeme

Načíst další články