Video placeholde

Levný nájem za občasný sex. Vítejte na českém realitním trhu 2018!

Série veder pomalu mizí, bohužel, s nimi ovšem nemizejí věci, které nás štvou. Přehřáté mozky evidentně za některé výroky nemohly. Co nás rozhodilo tentokrát?

Třeba to, že pro některé lidi sehnat slušné bydlení je čím dál tím těžší a pro lidi ve složitých životních situacích obzvlášť. A tak začnou vážně uvažovat o nabídce "Pronajmu byt mladé mamince za symbolický nájem a občasný sex". Vítejte na českém realitním trhu roku 2018!

Nás tihle domácí dostali, a proto šup s nimi – vedle premiéra a rodičů posílajících dcery na obřízku – do pořadu Branky, body, kokoti! Nejsou ovšem jediní, kdo si zasloužil naši pozornost. Vítězem je tentokrát někdo jiný! Kdo dostal prasáka tohoto týdne?

Podpořte náš pořad v hlasování o Křišťálovou lupu. Do prvních tří kategorií bychom se asi vešli, ovšem nominace za Originál Video by potěšila tuplem!

Nominovat můžete zde.

Mimochodem během dosavadních dvanácti ročníků se do užšího výběru osobností českého internetu dostalo 65 jmen a z toho jen 8 byly ženy. Takže každý hlas na síti se hodí!

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>