Video placeholde

Když "umělec" až příliš sjíždí instagramy a za dveřmi číhá tyčák

Chápeme, že umělci jsou tak trochu pozéři a že si neberou servítky. Ale někteří jsou pěkné fňukny a nemají kouska nadhledu. To se pak nemůžou divit, že z toho je pěkný prasák týdne. Gratulujeme výtvarníkovi, jemuž nemůžeme přijít na jméno. A vy si dejte nový díl oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! Není v něm sám, nebojte.

I my jsme zůstali v úžasu nad omlouvacím videem žen s věnečky a ano – některých nám je vážně líto. Rozhodně ale ne té, která za tím vším stojí a umí na tom podle všeho slušně vydělat. My se každopádně nikomu omlouvat nechystáme.

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Rovnoprávnost v praxi 😅👦👧👽 #washyourhands #equality #genderequality #weareallpeople #weareallaliens #feminismus #dontbeadick #nebudkokot #weforshe #weforhe #weforus

Příspěvek sdílený Branky, body, kokoti (@branky_body_kokoti),Úno 11, 2019 v 11:51 PST

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>