Když holky berou menší prize money a další věci, co nás štvou | Ženy.cz
 


Když holky berou menší prize money a další věci, co nás štvou

6. března 2020 • 08:00

Tak dlouho si o to koledoval, až ho odsoudili a my ho konečně můžeme poslat do síně prasácké slávy!  Jo jo, sex, lži a video bylo evidentně jeho osudem! K tomu si dejte ještě partu těch, kteří se cítí být ohroženi skutečností, že by snad někde někdo mohl dostat něco zadarmo!

 

-->

Dejte si další díl vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! Čeká vás i pravidelná dávka pravěké genetiky, aneb co všechno platí už od doby kamenné a proč se podle toho chováme jako idioti i dnes. A k tomu ještě návod, jak holky pěkně od malička připravovat na to, že vždycky s prachama vedle chlapíků ostrouhají.

Nás toho taky naštvalo nebo nepříjemně překvapilo dost, jak můžete vidět ve videu. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova:  branky body kokoti
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy