Herečku Rachel Bloom odmítli návrháři obléknout na Emmy! Šaty si koupila sama

Talentovaná herečka, producentka a textařka Rachel Bloom (30) září v hudebním komediálním seriálu Crazy Ex-Girlfriend. Za svou roli dokonce získala Zlatý glóbus, ale to je zřejmě stále méně podstatné než velikost jejího oblečení. Přestože má po celém světě miliony fanoušků a patří mezi nejtalentovanější ženy dnešní doby, módní návrháři jí odmítli půjčit šaty na předávání cen Emmy právě proto, že její proporce neodpovídají ideálům. 

Přímo na červeném koberci prozradila pro magazín E!, proč si šaty na rozdíl od všech svých kolegyň pořídila sama. "Gucci mi nechce půjčovat šaty a já po nich tak moc toužila, že jsem si je zkrátka došla koupit. Občas je trochu nevýhoda nemít velikost nula!"

Později však na svém Twitteru uvedla, že o půjčení šatů ani nežádala, takže nebyla přímo odmítnuta. Všeobecně se však ví, že Gucci své modely půjčuje jen velmi zřídka. Možná se jen snažila zachránit vzniklou situaci, možná je opravdu o půjčení nepožádala. To se zřejmě nedozvíme, ale jestli Gucci opravdu odmítá oblékat ženy s křivkami, není to pro ně zrovna dobrá vizitka. Především v dnešní době, kdy se bojuje za změnu ideálů krásy ve prospěch ženských tvarů.

Rachel zároveň přiznala, že to není poprvé, co si šaty musela koupit. A nakonec dodala: "Moje tělo je zdravé, moje velikost je naprosto normální, ale když stojím vedle modelky, vypadám obézně!"