Halloween 2019: Inspirujte se celebritami, které se převlékly za své slavné kolegy! | Ženy.cz
 


Halloween 2019: Inspirujte se celebritami, které se převlékly za své slavné kolegy!

21. října 2019 • 06:00
Rodina Cindy Crawford šla tradičně za slavné muzikanty: Rande Gerber za Bowieho, Cindy za Debbie Harry a Kaia za Joan Jett z kapely The Runaways • Foto: Profimedia.cz

Mezi nejoblíbenější kostýmy světových hvězd patří rozhodně filmové postavy a pak také jejich vlastní kolegové. Podívejte se, kdo se v minulosti převlékl za Eltona Johna, Cher nebo Karla Lagerfelda. 

 

Oproti královně halloweenských večírků Heidi Klum, která nejednou musela přečkat večer v hodně nepohodlné masce obalená různými protézami, natřená barvou nebo oděná do chlupaté srsti, se kostýmy ostatních celebrit většinou nesou v poměrně bezpečné rovině. Nejčastěji se převlékají za hororové nebo sci-fi filmové postavy a překvapivě se rády také převtělují do svých slavných kolegů.

Takhle si to třeba ulehčila Nicky Hilton, která šla na party za svou sestru Paris (oblékla přitom kopii jejích slavných třpytivých narozeninových šatů). Zpěvák Harry Styles se pro změnu namaskoval jako Elton John. A super kostým si loni připravila zpěvačka Rita Ora, která se doslova převtělila do amerického rappera Posta Malonea. 

Rita Ora jako Post Malone Rita Ora jako Post Malone Autor: Profimedia.cz

S halloweenskými převleky se ráda vyřádí i zpěvačka Katy Perry, která se v minulosti převlékla za Freddieho Mercuryho, v jiném roce zase (i společně se svým snoubencem) za Hillary a Billa Clintonovi. 

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom jako Hillary a Bill Clintonovi Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom jako Hillary a Bill Clintonovi Autor: profimedia.cz

Na jednotlivé masky celebrit se podívejte do fotogalerie.

Fotogalerie

17 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy