Video placeholde

Feministky škodí ženám a můžou za 2. světovou!

Víte, co dělají dnešní feministky? Škodí ženám. Tohle si myslí bývalá Miss a nynější bojovnice za práva žen Dominika Hužvárová, a tak jsme nemohly jinak: Šup s ní do nového vydání našeho pořadu Branky, body, kokoti. Každopádně není sama, do koho jsme se tenhle týden opřely! Dejte si nejteplejší zpravodajskou relaci roku!

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Podpořte náš pořad v hlasování o Křišťálovou lupu. Do prvních tří kategorií bychom se asi vešli, ovšem nominace za Originál Video by potěšila tuplem!

Nominovat můžete zde.

Během dosavadních dvanácti ročníků se do užšího výběru osobností českého internetu dostalo 65 jmen – a z toho jen 8 byly ženy. Takže každý hlas na síti se hodí!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>