Evoluce stylu Kateřiny Zemanové: Od Barbie diblíka po ležérní pánský styl

Jedním z překvapení sobotní volby prezidenta bylo, že se na veřejnosti po čase opět objevila Kateřina Zemanová, dcera znovuzvoleného prezidenta. A nutno říct, že překvapila hlavně změnou své image – asi nejlepší, kterou doposud v roli „první dcery“ předvedla. 

Připomeňme si, že Kateřina Zemanová vstoupila do povědomí veřejnosti po prvním zvolení Miloše Zemana do úřadu prezidenta a chvíli to vypadalo, že bude skutečně zastávat (podobně jako Ivanka Trump) roli první dcery, tedy že na některých oficiálních akcích zastoupí či doplní svou matku Ivanu.

Pak ovšem přišel skandál s účastí na porno party, kde byla Kate identifikována jako jedna z blíže přihlížejících. Tehdy devatenáctiletá dívka sice vše popřela, ale od té doby se stáhla do ústraní. Odmaturovala na soukromé škole a odjela na zkušenou do ciziny – pobývala v Británii, v Dánsku, v Řecku... A nakonec se usadila v Londýně, kde začala studovat antropologii. Kromě audience u britské královny o ní nebylo slyšet. Až doposud.

Kate se v sobotu objevila ve volebním štábu po boku svého otce a matky. A překvapila novou image. Ztmavila vlasy, což je dobrý krok, pokud chcete vypadat víc seriózně a nadčasově (Kate by s touhle image klidně vystačila dalších patnáct let). Zajímavý byl taky její outfit, který měl pro změnu dobrý základ. Hnědý kalhotový kostým s drobnou kostkou a zkrácenými nohavicemi je skvělou volbou, na kterou sází i ostřílené módní ikony nebo první dáma USA Melania Trump.

Diskutabilní byl výběr topu a bot. Žluté tričko s potiskem dodává rebelský šmrnc a je v souladu se stylem business creative, ale pro tuto příležitost se nehodí. Rovněž šněrovací kotníkové boty působí nejen příliš ležérně, ale i „nošeně“. Přesto Kateřina svým způsobem zabodovala a bylo vidět, že dospěla nejen jako žena, ale i ve svém přístupu k oblékání. Což se o její matce říct nedá.

Kateřina Zemanová mění image a styl často. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadala v posledních letech.