Hubnutí s KetoMixem

Hubnutí s KetoMixem Zdroj: KetoMix

Hubnutí s KetoMixem
Hubnutí s KetoMixem
Hubnutí s KetoMixem
Hubnutí s KetoMixem
Hubnutí s KetoMixem
10
Fotogalerie

Dva měsíce s KetoMixem: O kolik nechtěných kil zhubly Míša a Bára?

V létě jsme na našem webu vyhlásily výzvu, ve které se naše čtenářky mohly zapojit do našeho dvouměsíčního projektu s nízkosacharidovou proteinovou dietou a na jejímž základě jsme vybraly 5 žen, které celých osm týdnů produkty KetoMix testovaly.

Nyní s těmito ženami přinášíme rozhovory o tom, jak se jim výzva vydařila a jaké jsou jejich dojmy po jejím ukončení.

Míša

Hubnutí s KetoMixem
Hubnutí s KetoMixem | Zdroj: KetoMix

Věk: 34 let Původní váha: 101 kg Výška: 174 cm

Podstoupila jste s námi osmitýdenní hubnoucí výzvu. Jakých jste za tu dobu dosáhla výsledků?

Za dva měsíce jsem shodila krásných 11 kg, 8 cm v pase a neskutečných 11 cm přes boky, což je u mne ten největší problém.

Byl pro vás přechod na proteinovou dietu těžký? Podpořilo vás okolí?

Začátky u ničeho nejsou jednoduché, ale tady to šlo poměrně samo. Když jsem o výzvě říkala svým blízkým, většina mne přesvědčovala, ať to nedělám, to samé jsem si říkala po cca týdnu, kdy na mě přišla první krize. Dostavila se únava a velké bolesti hlavy, ale zjistila jsem, že to byla spíše moje chyba, protože jsem nejedla k produktům KetoMix tolik zeleniny, kolik bych měla. Když jsem se na to zaměřila a začala dodržovat vše, jak se má, tak veškeré bolesti a nevolnosti ustoupily a přátelé a rodina koukali, jak rychle jsou vidět výsledky.

Držela jste nějaké diety už předtím, než jste vyzkoušela výzvu s KetoMixem?

V minulých letech jsem zkoušela sacharidové vlny a podobné diety, ale po všech se dostavil jojo efekt. Přestože chvilkově zabíraly dobře.

Jaké byly vaše překážky v hubnutí před vyzkoušením KetoMixu?

Jediné, co mi opravdu pomohlo a celkem vydrželo, bylo cvičení a úprava jídelníčku pod vedením profesionální trenérky. Jenže to zabíralo příliš času, ve fitku jsem musela trávit 4 až 5 dní v týdnu. V té době jsem navíc měnila povolání, a tak jsem tělocvičnu musela opustit. Takže když jsem se od kamarádky dozvěděla o výzvě, hned mě zaujala právě z důvodu, že se při tomto typu diety cvičení nedoporučuje.

Změnila výzva nějak váš běžný denní režim?

Při změně zaměstnání se změnily i mé stravovací návyky, jedla jsem 1x až 2x denně a občas jsem se nacpala na noc. Dieta s KetoMixem pro mě znamenala osobní výzvu něco ve svém životě změnit, nejen to, co je vidět, ale taky to, co je uvnitř. Naučila jsem se pravidelně jíst, což bylo rozhodující.

Bylo pro vás těžké u KetoMixu vydržet a dodržet výzvu do konce?

Probudila se ve mně silná vůle v sobě něco změnit, takže to nebylo těžké. Ale co mi při dietě nejvíc chybělo, bylo pivo. Nikdy jsem ho nepila denně, ale bylo pro mě běžné dát si ho sem tam s kamarády.

Jak se cítíte teď po konci výzvy?

Chci v tomto nově nastaveném režimu pokračovat. Dokonce jsme si s kamarádkou udělaly takovou malou výzvu mezi sebou a věřím, že svůj cíl splníme. Rozhodně mám v plánu si znovu objednat u KetoMixu proteinový nápoj a různé kaše, protože jsou ideální pro rychlé a zdravé zahnání hladu. Výborné jsou i sušené maso a nachos KetoMix. Celkově jsem s výzvou a se sebou spokojená, že jsem vydržela, a výsledky mluví samy za sebe. Teď už jen doplnit šatník o nové kousky a ukázat všem, že to stálo za to!

Bára

Hubnutí s KetoMixem
Hubnutí s KetoMixem | Zdroj: KetoMix

Věk: 27 let Původní váha: 63 kg Výška: 158 cm

Podstoupila jste s námi osmitýdenní hubnoucí výzvu. Jakých jste za tu dobu dosáhla výsledků?

Po dovolené jsem začínala s váhou 63 kg, váha mi nyní ukazuje 56 kg. Nehubla jsem nijak skokově, ale kila ubývala postupně. Nejvíc jsem zhubla o 11 cm v pase a přes stehna o 7 cm, nejméně pak přes boky o 5 cm. Bohužel jsem zhubla i o 6 cm přes prsa.

Byl pro vás přechod na proteinovou dietu těžký?

Ano, bylo to pro mě těžké. Ve fázi 1 je zakázané jíst maso a obvyklé potraviny. Dovoleno je k produktům KetoMix přidat pouze půl kila zeleniny a 20 g oříšků za den. Byla jsem překvapená, jak málo to ve skutečnosti je! Přiznávám, že největší problém mi dělal zákaz masa, protože to je pro mě prostě nutnost. Naštěstí bylo dovolené alespoň v sušené formě. Dá se koupit od KetoMixu sušené maso, ale zkoušela jsem si ho i usušit sama v domácích podmínkách. Ve druhé fázi už se může jíst i klasicky upravené libové maso, to se mi ulevilo.

Řekla jste o dietě svým blízkým? Podpořilo vás okolí?

Dietu jsem řešila s partnerem – žijeme spolu a vaříme spolu, zde tedy bylo nutné konzultovat. Je však skvělý a maximálně mě podpořil, vždy se ptal, co může uvařit, aby to bylo vhodné pro nás oba. Držel se mnou low carb dietu a prospělo to nám oběma. Menší pochopení už nastalo v širším okolí, ale jejich názor mě v mém přesvědčení nezviklal.

Držela jste nějaké diety už předtím, než jste vyzkoušela výzvu s KetoMixem?

Zkoušela jsem pouze upravit jídelníček a držela jsem nízkosacharidovou dietu. Ani jedno nedopadlo úplně špatně, ale výsledky nebyly zdaleka tak zřetelné jako nyní.

Jaké byly vaše překážky v hubnutí před vyzkoušením KetoMixu?

Moje překážky – to jsem byla pouze já sama. Nedostatek prostoru pro domácí zdravé jídlo, nejedla jsem pravidelně. Nepila jsem dostatek vody. Nesportovala jsem. Ať už to bylo z pracovního vytížení či nedostatečné sebedisciplíny, prostě to tak bylo.

Proč jste se rozhodla vyzkoušet výzvu KetoMix?

Když jsem chodívala kolem zrcadla, říkala jsem si, že takhle to dál nejde, ale nenacházela jsem ten správný motivační impuls. Pak jsem na webu Blesku pro ženy viděla výzvu a říkala jsem si, proč to nezkusit. Na výrobky KetoMix jsem koukala již dříve, ale neodvážila jsem se je zkusit.

Jaký máte vztah ke sportu? Sportovala jste předtím, během výzvy nebo teď?

Ne, nesportovala jsem. Ráda chodím na procházky, ale to není sport. Začala jsem až nyní. Snažím se pravidelně doma cvičit. V tomto je pro mě opět důležitá podpora od mého partnera. Koupili jsme si in-line brusle a chodíme jezdit. Vytáhli jsme kola ze sklepa a znovu objevujeme krásy cyklistiky. S kamarádkou jsem dokonce začala běhat, sice nám to zatím úplně nejde, ale každý začátek je těžký a snaha se počítá!

Změnila výzva nějak váš běžný denní režim?

Ano, můj denní režim se velmi změnil. Pravidelně jím a hlavně snídám, to dřív neexistovalo, nenáviděla jsem to už jako malá. Nyní si pravidelně ke snídani dělám proteinový nápoj, je to rychlé a nenáročné. Poté už si ani nemusím hlídat čas a pravidelně za 3 hodiny mívám hlad. Piju pravidelně a již to není jen 0,5 litru denně, ale vypiju alespoň 1,5 l až 2 litry čisté vody nebo sirupu KetoMix.

Bylo pro vás těžké u KetoMixu vydržet a dodržet výzvu do konce?

Bylo to pro mě těžké pouze v situaci, kdy jsme byli hosty na oslavách. Nejvíc pro mě bylo nepříjemné vzdát se nejen masa, ale také sladkého vína a piva, protože to posezení na zahrádce s přáteli k létu prostě patří. Nicméně jsem to zvládla. Víno se naštěstí dá vyměnit za suché druhy nebo za víno KetoMix.

Jak se cítíte teď po konci výzvy?

Teď se cítím méně unavená, i když tomu ze začátku tak vůbec nebylo. Když jdu kolem zrcadla, lépe se mi do něj dívá. Je hrozně hezký pocit vzít si na sebe oblečení a zjistit, že je mi volné a že si musím koupit nové! Mám dobrý pocit sama ze sebe, že jsem překonala svoji lenost a šla do toho. Je hrozně milé, že si všimly i kolegyně v práci a změnu chválí. Chtěla bych ještě dát pár kilo dolů. Celá dieta má být maximálně 14 týdnů, pokračuju tedy s dietou ve fázi 2, tzn. 2 normální jídla a 3 jídla KetoMix denně. Věřím, že se mi podaří udržet váhu, a případně ještě shodit i s normální, ale pravidelnou, zdravou a vyváženou stravou. Nadále však chci snídaně řešit formou nápojů. Jsem spokojená. Jím teď kvalitně a zdravě a je to boží.

Doporučujeme

Načíst další články