Dřívější ikony krásy & jejich současné klony: Kdo je podobný Audrey nebo Marilyn?

6. listopadu 2019 • 06:00
 • Všimli jste si někdy, že některé slavné herečky, zpěvačky nebo modelky jsou nápadně podobné ikonickým kráskám z minulých let? 

  Sophia Loren & Sofía Vergara

  Obě jsou považovány za sexsymbol své doby, ale to není jediné, co je spojuje. Obě krásky mají totiž dost podobné rysy – velké hnědé oči, plné a široké rty, husté obočí a drobný nos. 

  Sophia Loren & Sofía Vergara Sophia Loren & Sofía Vergara Autor: profimedia.cz

  Další porovnání najdete na další stránce >>

 • Lauren Bacall

  Kdyby americkou filmovou a divadelní herečku Lauren Bacall a jednu z nejlépe placených modelek současnosti Karlie Kloss od sebe nedělilo několik desítek let, dali bychom ruku do ohně za to, že jsou to ztracená dvojčata. Ta podoba je neuvěřitelná!

  Lauren Bacall & Karlie Kloss Lauren Bacall & Karlie Kloss Autor: profimedia.cz

 • Ava Gardner

  Tmavé vlasy, porcelánová pleť, úzký obličej a pronikavé zelené oči, tak přesně to spojuje americké herečky Avu Gardner a Liv Tyler. Vidíte tu podobu?

  Ava Gardner & Liv Tyler Ava Gardner & Liv Tyler Autor: profimedia.cz
 • Ali MacGraw

  Nejlépe placená modelka současnosti Kendall Jenner je už dlouhou dobu přirovnávaná k americké herečce Ali MacGraw, která zářila na filmových plátnech především v 70. letech. A není divu!

  Ali MacGraw & Kendall Jenner Ali MacGraw & Kendall Jenner Autor: profimedia.cz
 • Audrey Hepburn

  Podoba mezi ikonou krásy Audrey Hepburn a herečkou Lily Collins je nepopíratelná. Lily má téměř totožné rysy v obličeji, jako měla Audrey, podobné vlasy a také pohled. 

  Audrey Hepburn & Lily Collins Audrey Hepburn & Lily Collins Autor: profimedia.cz
 • Ginger Rogers

  Tanečnice a zpěvačka Ginger Rogers byla ve 40. letech považována za ikonu krásy, stejně jako zpěvačka Christina Aguilera kolem roku 2000. Spojují je také platinové vlasy, úzké obočí, stejná barva očí a obliba nalepovacích řas a červených rtěnek. 

  Ginger Rogers & Christina Aguilera Ginger Rogers & Christina Aguilera Autor: profimedia.cz
 • Marilyn Monroe

  Zpěvačka Gwen Stefani si na image inspirované ikonickou Marilyn Monroe zakládá už několik let. A musíme uznat, že si nejsou podobné jen díky stejným účesům a líčení, mají totiž stejný pohled. 

  Marilyn Monroe & Gwen Stefani Marilyn Monroe & Gwen Stefani Autor: profimedia.cz
 • Ann-Margret

  Herečku Islu Fisher si mnoho lidí plete s její známější kolegyní Amy Adams. A aby toho nebylo málo, v posledních letech ji také přirovnávají k herečce zařící v 60. letech, Ann-Margret. Posuďte sami!

  Ann-Margret & Isla Fisher Ann-Margret & Isla Fisher Autor: profimedia.cz

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy