.

. Zdroj: profimedia.cz

.
.
.
.
.
8
Fotogalerie

Dřívější ikony krásy & jejich současné klony: Kdo je podobný Audrey nebo Marilyn?

Všimli jste si někdy, že některé slavné herečky, zpěvačky nebo modelky jsou nápadně podobné ikonickým kráskám z minulých let? 

Sophia Loren & Sofía Vergara

Obě jsou považovány za sexsymbol své doby, ale to není jediné, co je spojuje. Obě krásky mají totiž dost podobné rysy – velké hnědé oči, plné a široké rty, husté obočí a drobný nos.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Další porovnání najdete na další stránce >>

Pokračování 2 / 8

Lauren Bacall

Kdyby americkou filmovou a divadelní herečku Lauren Bacall a jednu z nejlépe placených modelek současnosti Karlie Kloss od sebe nedělilo několik desítek let, dali bychom ruku do ohně za to, že jsou to ztracená dvojčata. Ta podoba je neuvěřitelná!

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 3 / 8

Ava Gardner

Tmavé vlasy, porcelánová pleť, úzký obličej a pronikavé zelené oči, tak přesně to spojuje americké herečky Avu Gardner a Liv Tyler. Vidíte tu podobu?

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

Ali MacGraw

Nejlépe placená modelka současnosti Kendall Jenner je už dlouhou dobu přirovnávaná k americké herečce Ali MacGraw, která zářila na filmových plátnech především v 70. letech. A není divu!

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 5 / 8

Audrey Hepburn

Podoba mezi ikonou krásy Audrey Hepburn a herečkou Lily Collins je nepopíratelná. Lily má téměř totožné rysy v obličeji, jako měla Audrey, podobné vlasy a také pohled.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Ginger Rogers

Tanečnice a zpěvačka Ginger Rogers byla ve 40. letech považována za ikonu krásy, stejně jako zpěvačka Christina Aguilera kolem roku 2000. Spojují je také platinové vlasy, úzké obočí, stejná barva očí a obliba nalepovacích řas a červených rtěnek.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 7 / 8

Marilyn Monroe

Zpěvačka Gwen Stefani si na image inspirované ikonickou Marilyn Monroe zakládá už několik let. A musíme uznat, že si nejsou podobné jen díky stejným účesům a líčení, mají totiž stejný pohled.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Ann-Margret

Herečku Islu Fisher si mnoho lidí plete s její známější kolegyní Amy Adams. A aby toho nebylo málo, v posledních letech ji také přirovnávají k herečce zařící v 60. letech, Ann-Margret. Posuďte sami!

.
. | Zdroj: profimedia.cz