......

...... Zdroj: LR Beauty

Dotáhněte své novoroční předsevzetí do konce!

Jednou z nejzávažnějších civilizačních nemocí naší doby je nadváha. Ta nás trápí nejen z estetického hlediska, ale má i závažné zdravotní dopady. Těla mnohých z nás jsou už tak zmatena různými dietami, pokusy o hubnutí a jojo efekty, že už se zhubnout nedaří vůbec. Proto je třeba nasadit ucelený program, který nám nejen pomůže zhubnout, ale také si vysněnou váhu udržet.

A k tomu se hodí například i produktová řada Figuactiv firmy LR Health & Beauty.

„Obezita je velmi závažné civilizační onemocnění, které je spojeno s celou řadou zdravotních komplikací, včetně cukrovky, a představuje tak nejen zdravotní, ale i celospolečenský ekonomický problém. Nemocných s nadváhou, obezitou a jejími komplikacemi totiž přibývá, což výrazně zatěžuje rozpočet zdravotnictví. Ne nadarmo zde hovoříme o epidemii třetího tisíciletí.“ říká MUDr. Pavel Hanzelka, konzultant LR Health & Beauty.

......
...... | Zdroj: LR Beauty

Nemoci jako cukrovka, zvýšený cholesterol nebo bolest kloubů jsou následky nadváhy. Účinnou prevencí je dodržování zdravého životního stylu a štíhlé linie. LR Health & Beauty představuje ucelený a efektivní redukční program - 28 DAYS BODYMISSION. Během 28 dní by měl zákazník zdravě zhubnout a cítit se motivován udržovat zdravý životní styl. K tomu mu navíc mohou pomoct speciální stránky body-mission.com/cz. Obsahují fitness videa, pestré recepty a zajímavé příběhy uživatelů programu a fungují jako dietní on-line manager. Klienti se zde také mohou zúčastnit soutěže o hodnotné ceny a to pomocí sdílení nejoblíbenějšího okamžiku svojí 28 DAYS BODYMISSION.

.....
..... | Zdroj: LR Beauty

Systém je založen na náhradě dvou hlavních jídel produkty z řady Figuactiv. Přičemž jedno hlavní jídlo je klasické, nejlépe připravované podle zásad racionální výživy. Vše dále doporučujeme prokládat ovocno-zeleninovými svačinkami. Při dodržování takového postupu se příjem kalorií pohybuje mezi 1000 a 1500. „Během redukce váhy současně dodáváme ještě navíc bílkoviny formou proteinového nápoje na noc a během diety užíváme speciální vlákninu, která snižuje chuť k jídlu a taky se podílí na snižování hladiny cukru v krvi, což má význam u obézních diabetiků.“, říká MUDr. Pavel Hanzelka.

Instantní nápoj

Každý instantní nápoj plnohodnotně nahradí jedno hlavní jídlo a dodá tělu všechny živiny, které potřebuje. Tato vyvážená porce živin ve formě shaku potom čítá 230 kcal.

Polévka

Vydatnou polévku připravíme tak, že 3-4 polévkové lžíce směsi zalijeme 3 dcl horké vody. Porce odpovídá 220 kcal a živinami plnohodnotně nahradí jedno hlavní jídlo dne. Neobsahuje ani lepek ani laktózu. Polévku nabízíme ve třech variantách: zeleninová s kari, rajská, bramborová. Balení obsahuje 500g produktu.

Tyčinky

Tyčinka slouží jako ideální možnost pro dny, kdy nemáme čas nebo prostředky míchat nápoj či polévku. Dostupná ve variantách: jahoda-jogurt, nugát, karamel, nově i ve slané variantě Mediterana s mozzarellou, rajčaty a bazalkou. Balení obsahuje šest tyčinek po 60 g.

.....
..... | Zdroj: LR Beauty

Müsli

Po smíchání 3 polévkových lžící müsli s 200 gramy nízkotučného jogurtu získáme komplexní porci živin o hodnotě 289 kcal. Balení obsahuje 450 g směsi. Pro dosažení ještě rychlejších výsledků je možné program doplnit pomocnými produkty, například proteinovým nápojem Figuactiv (375 g), který dodává svalům vhodné množství bílkovin, přidat vlákninu Fiber boost (210 g), která navozuje pocit sytosti, nebo bylinný čaj Figuactiv (250 g), který pomáhá dodržovat pitný režim a eliminuje chuť mlsat.

K balíčku navíc dostanete praktickou cvičební pomůcku, posilovací gumu, kterou můžete použít u speciálních tréninkových videí, která jsou součástí cvičebního programu na body-mission.com/cz/. Tento balíček je dostupný za cenu 8 819Kč.

Více informací o produktech naleznete ZDE.