Chceš ju? Opi ju! A ty máš šanci ho dostat do chomoutu! Co dalšího nás štve? | Ženy.cz
 


Chceš ju? Opi ju! A ty máš šanci ho dostat do chomoutu! Co dalšího nás štve?

7. prosince 2018 • 10:00
Branky, body, kokoti: Chceš ju? Opi ju! A jeden slovenský prasák k tomu • Zdroj: BPŽ/Karel Dlabač

Víte, proč jsou někteří lidé na kluky i na holky? Protože už nevědí, co by tak samou nudou dělali. Každopádně takhle to funguje ve světě, v němž žije slovenský katolický kněz Marián Kuffa. Nešlo to jinak, prasák míří za naše východní hranice. Tamtéž zdravíme i neodolatelného svůdce Vlada, zatímco doma nás dojala známá sexuoložka Laura. Užijte si nový díl vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti. 

-->

Svět je vlastně úplně jednoduchej. Kluci chtějí holky dostat do postele, holky si je chtějí omotat kolem prstu a to je tak všechno. Ale my si z toho můžeme dělat legraci a pořádně to takovým názorům natřít. 

A jako bonus posíláme jeden tradiční hit, který se hraje kolem Vánoc a který teď v Americe zakázali, protože si mysleli, že je o znásilnění. A on není, akorát to někdo přehnal tentokrát zase na druhou stranu. Takže bacha, baby, it is cold outside. 

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy  ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova:  branky body kokoti
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy