Casting Victoria's Secret: Které modelky měly letos štěstí a které smůlu?

3. září 2017
Andílci na loňské přehlídce Victoria’s Secret, která se konala v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Jakkoli se ozývají hlasy, že přehlídka spodního prádla Victoria's Secret už je poněkud za zenitem své největší slávy, ten správný humbuk kolem ní pořád panuje. A úspěšný casting znamená pro modelky ohromnou životní šanci. Které z nich ji letos dostaly? A která slavná modelka má překvapivě utrum?

Když se řekne andílek Victoria's Secret, představí si snad každý vysokou opálenou sexy topmodelku s dokonale vysoustruženou postavou, bohatou vlnitou hřívou a zářivým úsměvem. Tuto představu beze zbytku naplňují veteránky Adriana Lima, Alessandra Ambrosio nebo Lily Aldridge, které už šly slavnou přehlídku několikrát a letos budou opět patřit mezi hlavní hvězdy. Nebo dosud nejmladší andílek Victoria's Secret, jednadvacetiletá Taylor Hill. Anebo také Behati Prinsloo a Candice Swanepoel, které se vracejí po mateřské pauze.

Kamarádky Candice Swanepoel a Behati Prinsloo otěhotněly a porodily jen s dvoutýdenním rozdílem. Letos se obě vrátí na molo Victoria's SecretKamarádky Candice Swanepoel a Behati Prinsloo otěhotněly a porodily jen s dvoutýdenním rozdílem. Letos se obě vrátí na molo Victoria's SecretAutor: Instagram

Pozvánku zúčastnit se tradiční velkolepé show, která se letos bude konat 28. listopadu v Šanghaji, dostaly také sestry Gigi a Bella Hadid. Sice (nejspíš) opět v roli řadových modelek a ne andílků VS, nicméně i tak se obě nadšeně chlubily a děkovaly za přízeň na svých sociálních sítích. O to víc překvapilo, že jejich kamarádka Kendall Jenner letos o své účasti mlčí. Že by se sestra Kim Kardashian v takové konkurenci neosvědčila?

Důvod je nakonec mnohem pragmatičtější. Kendall Jenner se stala novou tváří konkurenční značky, luxusního spodního prádla La Perla, a zřejmě by bylo konfliktem zájmů, kdyby zastávala i roli modelky Victoria's Secret.

Své místo tak uvolnila novým tvářím. A že je o něj velký zájem, dokazuje fakt, že každý rok se z různých světových módních agentur hlásí na casting na 400 doufajících dívek, které jsou mnohdy už zkušenými modelkami. Letos dostalo šanci jedenáct debutantek, jednou z nich je například Holanďanka Roosmarijn de Kok. Podívejte se na její radost, když se dozvěděla, že uspěla.

360p
Casting na modelku Victoria's Secret připomíná talentovou show

 

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p

Horoskopy