Casting Victoria's Secret: Které modelky měly letos štěstí a které smůlu? | Ženy.cz
 


Casting Victoria's Secret: Které modelky měly letos štěstí a které smůlu?

3. září 2017 • 06:00
Andílci na loňské přehlídce Victoria’s Secret, která se konala v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Jakkoli se ozývají hlasy, že přehlídka spodního prádla Victoria's Secret už je poněkud za zenitem své největší slávy, ten správný humbuk kolem ní pořád panuje. A úspěšný casting znamená pro modelky ohromnou životní šanci. Které z nich ji letos dostaly? A která slavná modelka má překvapivě utrum?

Když se řekne andílek Victoria's Secret, představí si snad každý vysokou opálenou sexy topmodelku s dokonale vysoustruženou postavou, bohatou vlnitou hřívou a zářivým úsměvem. Tuto představu beze zbytku naplňují veteránky Adriana Lima, Alessandra Ambrosio nebo Lily Aldridge, které už šly slavnou přehlídku několikrát a letos budou opět patřit mezi hlavní hvězdy. Nebo dosud nejmladší andílek Victoria's Secret, jednadvacetiletá Taylor Hill. Anebo také Behati Prinsloo a Candice Swanepoel, které se vracejí po mateřské pauze.

Kamarádky Candice Swanepoel a Behati Prinsloo otěhotněly a porodily jen s dvoutýdenním rozdílem. Letos se obě vrátí na molo Victoria's Secret Kamarádky Candice Swanepoel a Behati Prinsloo otěhotněly a porodily jen s dvoutýdenním rozdílem. Letos se obě vrátí na molo Victoria's Secret Autor: Instagram

Pozvánku zúčastnit se tradiční velkolepé show, která se letos bude konat 28. listopadu v Šanghaji, dostaly také sestry Gigi a Bella Hadid. Sice (nejspíš) opět v roli řadových modelek a ne andílků VS, nicméně i tak se obě nadšeně chlubily a děkovaly za přízeň na svých sociálních sítích. O to víc překvapilo, že jejich kamarádka Kendall Jenner letos o své účasti mlčí. Že by se sestra Kim Kardashian v takové konkurenci neosvědčila?

Důvod je nakonec mnohem pragmatičtější. Kendall Jenner se stala novou tváří konkurenční značky, luxusního spodního prádla La Perla, a zřejmě by bylo konfliktem zájmů, kdyby zastávala i roli modelky Victoria's Secret.

Své místo tak uvolnila novým tvářím. A že je o něj velký zájem, dokazuje fakt, že každý rok se z různých světových módních agentur hlásí na casting na 400 doufajících dívek, které jsou mnohdy už zkušenými modelkami. Letos dostalo šanci jedenáct debutantek, jednou z nich je například Holanďanka Roosmarijn de Kok. Podívejte se na její radost, když se dozvěděla, že uspěla.

Casting na modelku Victoria's Secret připomíná talentovou show VIDEO Instagram @victoriassecret

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy