Britská profesorka se stala módní ikonou. Náhodou ve 63 letech

15. května 2017 • 14:00
Profesorka Lyn Slarová se stala módní ikonou díky omylu novinářů • Foto: Instagram / Accidental Icon

Když Lyn Slaterová jela na oběd s kamarádkou do Lincolnova Centra během newyorského týdne módy, netušila, že se její život od základu změní.  Byl to okamžik, který z profesorky fordhamské univerzity vytvořil Accidental Icon – a odstartoval stejnojmenný blog, díky kterému se zařadila mezi módní miláčky internetu.

Třiašedesátiletá Lyn Slaterová není typická haute couture modelka, ale právě to je součástí její přirozené krásy. Její věk pro ni není handicap. Kašle na ty, co jí říkají, že by se měla oblékat přiměřeně svému věku.

„Myslím, že pokud se v oblečení cítíte dobře – bez ohledu na věk i sociální status – pak prostě musíte vypadat skvěle,“ vysvětlila loni svůj přístup v interiview pro magazín Refinery29. V současnosti píše blog, spolupracuje se špičkovou modelingovou agenturou Elite London a pracuje například pro značky Mango a Uniqlo.

Lyn není okouzlující jen díky své nezdolné nátuře a zdravé dávce sebevědomí. Svérázný je i její styl, ve kterém se snoubí pánský styl s elegancí a nádechem hipsterství. Její profil na Instagramu sleduje přes 132 tisíc lidí.

Co zbývá dodat – víc takových omylů!

Fotogalerie

17 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy