10 NEJ z MTV Awards: Kdo byl nejodvážnější, nejhorší a nejlepší? | Ženy.cz
 


10 NEJ z MTV Awards: Kdo byl nejodvážnější, nejhorší a nejlepší?

29. srpna 2017 • 06:00
 • V neděli 27. srpna proběhlo předávání hudebních cen MTV Video Music Awards. Letošní slavnostní večer se odehrával v kalifornském stadionu The Forum v Los Angeles a celým večerem provázela zpěvačka Katy Perry. Vybraly jsme pro vás deset modelů, které nás nejvíce zaujaly. 

 • Nejodvážnější – Heidi Klum

  Heidi KlumHeidi KlumAutor: Profimedia.cz
  Kdo by to byl řekl, že nejodvážnější šaty celého večera oblékne žena, která před necelým čtvrt rokem oslavila čtyřicáté čtvrté narozeniny. Topmodelka Heidi Klum má perfektní křivky a v "nahých" šatech z dílny Dundas vypadala jako bohyně. Klobouk dolů!

 • Nejelegantnější – Katy Perry

  Katy PerryKaty PerryAutor: Profimedia.cz
  Katy Perry zvládla moderování celého večera na jedničku s hvězdičkou. A to i co se oblečení týká. Kdyby přišla v bláznivém kostýmu, nikoho by to zřejmě nepřekvapilo, ale když se zjevila v andělsky bílých šatech Stéphane Rolland, všem vyrazila dech. Během večera vystřídala ještě několik božských outfitů a stala se jednoznačně největší hvězdou večera!

 • Nejpompéznější – Lorde

  LordeLordeAutor: Profimedia.cz
  Zpěvačka Lorde měla sice na předávání cen chřipku, ale rozhodně to nebylo poznat. Ve světle fialkových šatech z dílny Monique Lhuillier vypadala fantasticky. Skvělá volba!

 • Nejzářivější – Jared Leto

  Jared LetoJared LetoAutor: Profimedia.cz
  Nejblýskavější róbu letos neoblékla žádná z přítomných žen a vlastně se nejednalo ani o šaty. Nejvíce na pódiu zazářil zpěvák a herec Jared Leto, který oblékl třpytivé pončo značky Gucci. Jiný chlap by byl v podobném modelu pro smích, ale on byl jako vždy okouzlující.  
 • Nejoriginálnější – Pink

  PinkPinkAutor: Profimedia.cz
  Zpěvačka Pink dorazila na slavnostní předávání cen s manželem Careyem Hartem a dcerou Willow. Rodinka se sladila a všichni tři oblékli kalhoty, košili, vestičku, sako a nechyběla samozřejmě ani kravata. Zpěvačka si ten večer odnesla domů cenu za svou dosavadní patnáctiletou kariéru, která se předává na počest zesnulému králi popu Michaelu Jacksonovi. 

 • Největší zklamání – Demi Lovato

  Demi LovatoDemi LovatoAutor: Profimedia.cz
  Zpěvačka Demi Lovato vypadá vždy perfektně, a právě proto byla volba jejího modelu velkým překvapením. Blýskavé "sultánky" od Zuhaira Murada (jeho tvorbu milujeme!) jí přidávaly kila navíc. Navíc v nich vypadala spíše jako artistka před cirkusovým vystoupením než jako mega star!

 • Nejhorší volba – Kesha

  KeshaKeshaAutor: Profimedia.cz
  Zpěvačka Kesha vypadala na předávání cen jako parodie na její kolegyni Lorde, které šifónové šaty narozdíl od ní padly jako ulité. Kesha, která bojuje s váhou, vypadala v kaskádovité sukni ještě silnější. Nešťastná byla i volba barvy šatů. Pudrově růžová, která byla téměř identická s barvou vlasů, ji proměnila v nevýraznou bledulku. Tohle se vůbec nepovedlo!

 • Nejpropracovanější šaty – Vanessa Hudgens

  Vanessa HudgensVanessa HudgensAutor: Profimedia.cz
  Herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens vsadila na hit nadcházejících měsíců  červenou barvu. Její šaty z kolekce Yanina Couture byly bezesporu ty nejzajímavější a nejnápaditější z celého večera. A nesmíme zapomenout dodat, že nový zkrácený účes Vanesse neuvěřitelně sluší!

 • Největší úlet – Paris Jackson

  Paris JacksonParis JacksonAutor: Profimedia.cz
  Paris Jackson je úžasná  trochu nám připomíná mladou Cameron Diaz! Je skvělé, že si nenechala ujít slavnostní večer, kde se předává cena na počest jejího otce, ale nad svým modelem mohla trochu zapřemýšlet. Průsvitná klasika od Diora ani prosvítající bílé prádlo stejné značky nám jako ideální volba nepřišly!

   
 • Nejstylovější – Millie Bobby Brown

  Millie Bobby BrownMillie Bobby BrownAutor: Profimedia.cz
  Tahle třináctiletá herečka je stylovější než většina jejích starších a zkušenějších hereckých kolegyň. Její vkus je vytříbený a nepopsatelný. O Millie ještě hodně uslyšíme, a to nejenom co se týče jejích modelů, ale i díky jejímu skvělému hereckému talentu!

  Podívejte se na modely z MTV Video Music Awards 2017:

  Podívejte se na modely z MTV Video Music Awards 2017 VIDEO youtube.com/Spotlight

-->
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy