15 věcí, které muži opravdu milují na ženách!

4. září 2017 • 06:00
 • 15 věcí, které muži opravdu milují na ženách!

  Znáte ty pohádky o tom, že všichni chlapi touží jen po vysokých blondýnách na jehlových podpatcích nebo exotických kráskách v krajkovém prádle? Jsou to vážně jen pohádky? Sexy jsou pro ně i úplně jiné věci… 

  3637823:gallery:true:true1. Velký zadek

  Pravda, pro někoho velký zadek znamená ten ve velikosti 40, jiný jde mnohem výš. Co se ale nemění, je mužská touha na ten velký zadek sáhnout, moct za něj partnerku k sobě přitáhnout a pořádně jej hníst.

  2. Madla lásky

  Boky, které se vlní, lákají svou oblou houpavostí a pomáhají vytvářet známé přesýpací hodiny, po jejichž tvaru na partnerčině těle pase spousta mužů.

  3. Přesýpací hodiny

  Tvar ženské siluety ve tvaru přesýpacích hodin je opravdu zásadní. Ženy jsou pak jako bohyně plodnosti – s plnými prsy, užším pasem, s perfektně čitelnými boky a zadkem. A přitom nejde o konkrétní rozměry 90–60–90, ale o poměr a souměrnost postavy.

  Čtěte dál!

 • 3637825:gallery:true:true4. Vědomí ženskosti

  Spoustě mužů je fakt jedno, kolik vážíte. I když máte kila navíc, to nejdůležitější je, že je umíte nosit a nepřestáváte si hýčkat vědomí své ženskosti!

  5. Drzá a sebevědomá

  Jsou muži-rytíři, kteří hledají osamělé princezny, aby je zachránili. Ale stejně tak se můžou utlouct po ženách se zdravou drzostí: Po těch, které je samy osloví, políbí jako první, po těch, které si stojí za svým a perou se za to, čemu věří.

  6. Špinavé holky

  Taková, jako ty sexy holky, co lezou v bílém tílku pod bouráky v autoservisu, být nemusíte. Ale pokud zvládnete výlet v dešti nebo neohrnete nos nad jeho psem jen proto, že právě proběhl bahnem… bude to fajn!

 • 3637822:gallery:true:true7. Stop slečinkám

  Umazat se můžete taky u práce. A je dost jisté, že mu to přijde sexy. Snad že to pro něj znamená, že nejste slečinka plačící nad ulomeným nehtem. Snad že chlapi vedle sebe potřebujou čas od času místo ozdoby parťáka. A těch témat k hovoru potom! A momentů fyzické blízkosti při společné dřině…

  8. Nevinná bílá trička

  Nejeden muž se se zájmem otočí i za holkou v bílém tričku, džínách a teniskách. Jednoduchost, která zvýrazní křivky (zadek v těsných džínách je sexy!). Nevinná bílá barva, která vizuálně ubírá roky i rozjasňuje obličej. A tenisky křičící, že jste pohodářka.

  9. Prostě svá...

  Nemusíte být dokonce ani příliš „trendy“. Když hledají tu pravou, nezáleží jim na tom, jestli letí mini- nebo maxisukně. Buďte svá. I když „mimo proud“. 

 • 3637824:gallery:true:true10. No make-up

  Hodiny vybíráte rtěnku a řešíte, jak husté řasy vykouzlí nová řasenka, a on? Raději chce vidět, jaká jste doopravdy. Rtěnky jdou blbě vyprat, a když vás dojme a řasenka stéká po tváři... S make-upem zkrátka něžně. A mimochodem, to platí také u šperků.

  11. Ten hlas...

  Někdy stačí i taková maličkost, jako je sexy hlas! Bezpočet mužů reaguje na barvu konkrétního ženského hlasu a o „zbytku“ vlastností nebo vzhledu dotyčné mluví jako o něčem, co nebylo v první chvíli podstatné. Ale ten její hlas…

  12. Smích v očích

  Smějte se celým srdcem tak, aby se smály i vaše oči. Ty malé jiskry v nich jsou jako afrodiziakum. Spolu se smyslem pro humor, nečekaným postřehem.

 • 3637821:gallery:true:true13. Vůně ženy

  Muži vnímají všemi smysly a dobře zvolený parfém může být tou poslední „tečkou“, která ho k vám přitáhne.

  14. Plotna je v kurzu

  Muži milují pohled na ženu u plotny – je v tu chvíli pečovatelka, plní jednu z archetypálně ženských rolí, vykazuje předpoklad, že se postará o potenciální rodinu. A mužská fantazie může jít ještě dál: vy, nahá, jen v zástěře, s rukama zabořenýma do těsta, které hnětete… Možná vás to šokuje, ale i takové momenty jsou pro ně sexy.

  15. Prsa na obzoru

  Už to vypadalo, že na ně nedojde, že? No jo, jenže… když mají muži říct, co je na ženě sexy, budou to ta prsa vlastně na 100 %. Jedno, jestli malá, nebo ohromující. Prsa jsou skoro jako synonymum ženy (feministky prominou). Noste je s hrdostí!

  Článek vyšel v magazínu Moje psychologie. Aktuální číslo časopisu je v prodeji právě nyní. Dočtete se v něm mimo jiné o tom, jak peníze ovlivňují naše vztahy a také o radostech života, které jsou úplně zadarmo.

  ... ... Autor: red

Autor: redakce Moje psychologie
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy