Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Nevíte, jaký dárek vybrat kamarádce? Inspirujte se

Pořídit dárek pod stromeček, kterým potěšíte blízké, bývá někdy oříšek. A to i v případě, že jde třeba o vaši dobrou kamarádku. Nemá cenu si nad tím dlouho lámat hlavu. Jednodušší bude, když se inspirujete našimi tipy. S nimi totiž nešlápnete vedle.

Vsaďte na jistotu

Pokud už má vaše kamarádka vše, co chce a potřebuje, vybírání dárku může být kapku složitější. V takovém případě nepřemýšlejte nad netradičními dárky, ale vsaďte raději na jistotu. Vyberte ideálně věc, která ji nejen potěší, ale také nějaký čas dobře poslouží. Co udělá radost všem ženám bez rozdílu? Kvalitní kosmetika!

Kosmetika pro pleť s prvními vráskami

Téměř každý den musí pleť čelit únavě, stresu, změnám teplot nebo smogu. Svoji daň si vybírá i přirozené stárnutí, které nemine nikoho. Proto pokožka potřebuje pravidelnou péči. Věnovat pleti pozornost je potřeba už v relativně nízkém věku. Někomu se začnou tvořit jemné linky v obličeji až po třicítce, ale jiného zaskočí třeba už v pětadvaceti. Pokud si vaše kamarádka na sobě už začala všímat prvních vrásek, stoprocentně ji uděláte radost vánoční kazetou Hyaluron-Filler + 3x Effect.

Najde v ní denní krém s SPF 15 i noční krém. Oba mají schopnost vyhladit jemné vrásky a poradí si i s těmi hlubšími. Obsahují kyselinu hyaluronovu, antioxidant saponin, který zvyšuje její účinnost a enoxolon pro snížení její degradace. Kombinace denní i noční péče se postará o mladistvý vzhled pleti.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Komestika pro pleť s pigmentací

Kromě vrásek často ženy trápí pigmentové skvrny. Objevují se většinou hlavně na obličeji, krku nebo rukou. Na vině bývá sluneční záření nebo genetické dispozice. S trochou pomocí je možné pigmentaci regulovat a dosáhnout sjednoceného tónu pleti. Poměrně snadno s nimi dokáže bojovat vánoční dárek v podobě kazety Eucerin AntiPigment. Balení obsahuje hydratační denní krém s SPF 30, který redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich opakovanému výskytu díky účinné látce thiamidol. Noční krém obsahuje vaníc dexpanthenol – aktivní složku známou svojí schopností podporovat regeneraci pleti během spánku. Díky této dermokosmetické péči získá pleť sjednocený tón a zářivý vzhled.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud se vaší kamarádce kosmetika zalíbí, může si ji příště pořídit za příznivou cenu. V každé taštičce totiž najde i kupon v hodnotě 100 Kč na další nákup.