Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
6
Fotogalerie

Načerpejte svatební inspiraci na největším veletrhu v ČR

13. a 14. ledna 2023 proběhnou v hotelu Clarion v Praze 9 již dvanácté SVATEBNÍ DNY. Největší svatební veletrh v ČR opět představí vystavovatele ze všech oborů poskytujících své produkty či služby pro vaši svatbu.

Na ploše přes 3500 m2 si návštěvníci mohou prohlédnout nabídku svatebních salonů, agentur, cukrářů, fotografů, šperkařů, kosmetických značek, hotelů, restaurací atd. Na jednom místě si tak mohou vyzkoušet šaty, ochutnat sladké i slané dobroty, vybrat ty pravé snubní prsteny nebo se seznámit s aktuálními trendy ve svatebním líčení. „Tím, že všechny tyto produkty a služby představujeme na jednom místě, šetříme budoucím novomanželům spoustu času. Nabízíme jim inspiraci pro jejich vlastní svatbu a pomáháme jim zorientovat se ve velmi široké nabídce. Velmi pozitivní odezvu mají i speciální veletržní slevy, díky kterým lze výrazně ušetřit na svatebních nákladech,“ říká Milan Novák, jednatel firmy IZZO CZECH, s. r. o., která veletrh pořádá.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Veletrh bude probíhat v pátek od 15.00 do 20.00 hod. a v sobotu od 10.00 do 18.00 hod. Vstupenky mohou zájemci zakoupit přímo na místě.

Více informací se dozvíte na webu www.svatebnidny.cz.