Avon

Avon Zdroj: Avon

Vyražte na AVON Pochod a podpořte dobrou věc

Dámské, pánské i dětské Tričko letos navrhla hvězda české a slovenské módní scény – Lukáš Macháček.

Lukáš se narodil před 27 lety v Olomouci. Pro svoji tvorbu preferuje klíčová slova, jako jsou kvalita, jednoduchost, nadčasovost, kombinovatelnost a nositelnost. Jeho nejoblíbenější materiály jsou hedvábí, viskóza, bavlna, vlna či len. Pravidelně představuje své kolekce v ­rámci pražského fashion weeku #MBPFW. Ani Lukášovi bohužel není problematika rakoviny prsu cizí, i proto se rozhodl navrhnout charitativní Tričko 2017, které poslouží dobré věci a zároveň je vstupenkou na AVON Pochod 10.6.

Na dámském, pánském i dětském pochodovém Tričku zanechal Lukáš svůj typický rukopis v podobě prodloužených délek, oversize střihů, spadených náramenic, třepících se lemů nebo obrácených švů na zádech. V každém se promítají také jeho vzpomínky na dětství, babičku a školní léta.

Kombinovatelnost dámského Trička

Výhodou dámského Trička, které je letos opět v prodeji ve dvou velikostech – S/M a L/XL, je jeho variabilita. Má vzdušný střih a lze ho nosit i jako krátké šatičky k legínám nebo tuniku ke kalhotám nebo sukni. Součástí je navíc saténová stuha, kterou lze uvázat v pase, na bocích nebo třeba do vlasů. Lukáš zvolil velmi kvalitní materiál z 95% bavlny a 5% spandexu.

V jednoduchosti je krása, aneb pánské Tričko sluší všem

Pánské Tričko 2017 ve velikostech M/L a XL/XXL je ze stoprocentní bavlny a vyniká svým jednoduchým, ale stylovým střihem, který padne každému. Na zádech má, stejně jako dámské Tričko, výrazné prošití v barvě dámského Trička.

Dětské Tričko letos pro holky i kluky

Lukášovi se podařilo najít střih a barvu Trička, která je vhodná pro malé holky i kluky. S velkou radostí vám tedy představujeme Tričánko v šedo – mentolové barvě, které má v přední části roztomilou klokanku. Samozřejmostí je, že Tričko je ze stoprocentní bavlny a stejně jako dámské a pánské má na zádech prošití. V prodeji bude univerzální velikost, která padne dětem od 3 do 12 let.

Avon
Avon | Zdroj: Avon

Pojďte (do toho) s námi

Výtěžek z každého prodaného Trička jde každý rok na konto AVON proti rakovině prsu a získané prostředky jsou věnovány na projekty spojené s prevencí a bojem proti této zákeřné nemoci. Tyto projekty jsou realizované díky spolupráci se třemi neziskovými organizacemi Aliance žen s rakovinou prsu, Mamma HELP a AMA – asociace mamodiagnostiků.

Konkrétně koupí Trička pomáháte k fungování bezplatné AVON linky proti rakovině prsu, dále přispíváte na Screeningový výzkum, tedy ke zmapování aktuální situace v souvislosti s onemocněním rakoviny prsu. Velmi důležitý je rovněž projekt Ženy ženám, který se zaměřuje na prevenci onemocnění rakovinou prsu dotováním vyšetření prsu v hodnotě 200 korun v akreditovaných screeningových centrech. Navíc jsou z veřejné sbírky financovany preventivní a edukativní programy zaštítěné Aliancí žen s rakovinou prsu. Více informací o programech se dozvíte na www.zdravaprsa.cz

Tričko, které je zároveň vstupenkou na letošní AVON Pochod proti rakovině prsu (10. června) si můžete koupit v e-shopu na www.zdravaprsa.cz, u své Avon Lady, která ho prodává bez nároku na odměnu, či ve vybraných kamenných prodejnách C&A, SCANquilt, anebo v pražském Vnitrobloku.