Celý svět čeká na vaše objetí.

Celý svět čeká na vaše objetí. Zdroj: Pexels

Sebevědomá a sexy? Kombinace, která ho dostane na kolena!

Muži chtějí sebevědomé ženy. A všechny víme, že (zdravé) sebevědomí dokáže zázraky! Nemáte ho zrovna dostatek? Nevadí! S našimi triky ho získáte okamžitě a hlavně jednodušše! Tak na co ještě čekáte?

Pokračování 2 / 6

Choďte rychleji

...
... | Zdroj: iStock.com

Pokračování 3 / 6

Řeč těla

Krásné zuby můžete mít i vy.
Krásné zuby můžete mít i vy. | Zdroj: Shutterstock

Stejně tak jak člověk chodí, je důležité i „jak se nosí“. Naše tělo totiž dokáže vyprávět příběh. Skleslá ramena naznačují nedostatek sebedůvěry a letargii. Takoví lidé nejsou spokojení, chybí jim nadšení a nepovažují se za důležité ve společnosti. Postavte se rovně, držte hlavu zpříma a dívejte se všem do očí. Budete se cítit daleko jistější a váš projev bude budit daleko lepší a pozitivnější dojem!

Pokračování 4 / 6

Seďte v první řadě

...
... | Zdroj: istock.com

Ve škole, na přednáškách, na veřejných shromážděních, prostě všude na světě mají lidé tendence si vždy sedat do posledních řad. Proč? Protože spousty z nás dávají přednost tomu, aby byli takřka „neviditelní“. Zkrátka nechtějí budit pozornost, což odráží nedostatek sebedůvěry. Rozhodnutím sedět v první řadě se dostatek přes tento iracionální strach a vytvoříte si "semínko" zdravého sebevědomí. I to je ale potřeba pěstovat!

Pokračování 5 / 6

Hlasitý projev

...
... | Zdroj: iStock.com

Během skupinových diskusí, nebo pracovních porad se spousta lidí bojí vyjádřit, protože se bojí, že řeknou hloupost. Tento strach není doopravdy vůbec opodstatněný. Ve skutečnosti má tuto obavu 95 % účastníků každé schůze. Takže pokud se rozhodnete mluvit, budete daleko jistější ve svých myšlenkách a ostatní lidé vás budou nevědomky uznávat jako vůdce.

Pokračování 6 / 6

Cvičte

Celý svět čeká na vaše objetí.
Celý svět čeká na vaše objetí. | Zdroj: Pexels

Osobní vzhled a tělesná zdatnost má také velký vliv na sebevědomí. Pokud jste z formy, tak se jistě budete cítit daleko nejistí, neatraktivní a bez energie. Pokud na sobě „zamakáte“, povzbudíte nejen svůj psychický vzhled, ale povzbudíte i sama sebe a budete myslet pozitivněji. Disciplínou si rozhodně neuškodíte, vytváří totiž pozitivní impuls, kterým si můžete vybudovat zásobu sebevědomí na celý den!