Sebevědomá a sexy? Kombinace, která ho dostane na kolena!

20. listopadu 2016 • 15:00
 • Sebevědomá a sexy? Kombinace, která ho dostane na kolena!

  Muži chtějí sebevědomé ženy. A všechny víme, že (zdravé) sebevědomí dokáže zázraky! Nemáte ho zrovna dostatek? Nevadí! S našimi triky ho získáte okamžitě a hlavně jednodušše! Tak na co ještě čekáte?

 • Choďte rychleji

  Autor: iStock.com
  Chůze je jedno z neverbálních vyjádření sama sebe. Je pomalá? Unavená? Bolestivá? Anebo je energická a účelná? Lidé, kteří jsou sebevědomí mají ve zvyku chodit velmi svižně. Ví, kam jdou, koho potkají a co důležitého musí udělat. Proto neztrácejí svůj čas. I když máte ještě času dost, přidejte do kroku. Budete se cítit sebevědomější!
 • Řeč těla

  Autor: Shutterstock
  Stejně tak jak člověk chodí, je důležité i „jak se nosí“. Naše tělo totiž dokáže vyprávět příběh. Skleslá ramena naznačují nedostatek sebedůvěry a letargii. Takoví lidé nejsou spokojení, chybí jim nadšení a nepovažují se za důležité ve společnosti. Postavte se rovně, držte hlavu zpříma a dívejte se všem do očí.  Budete se cítit daleko jistější a váš projev bude budit daleko lepší a pozitivnější dojem!

 • Skládejte komplimenty

  Autor: Shutterstock
  Když přemýšlíme negativně o sobě, často tento pocit přenášíme i na ostatní.
  Prolomte svůj cyklus negativity a zvykněte si chválit ostatní. Zabráníte tím tomu, aby o vás vznikaly nepříjemné pomluvy. To vaše sebevědomí akorát tak ničí.  Tím, že budete pozitivně podporovat ostatní, nepřímo přinášíte pozitiva hlavně sobě!

 • Seďte v první řadě

  Autor: istock.com
  Ve škole, na přednáškách, na veřejných shromážděních, prostě všude na světě mají lidé tendence si vždy sedat do posledních řad. Proč? Protože spousty z nás dávají přednost tomu, aby byli takřka „neviditelní“. Zkrátka nechtějí budit pozornost, což odráží nedostatek sebedůvěry. Rozhodnutím sedět v první řadě se dostatek přes tento iracionální strach a vytvoříte si "semínko" zdravého sebevědomí. I to je ale potřeba pěstovat!

 • Hlasitý projev

  Autor: iStock.com
  Během skupinových diskusí, nebo pracovních porad se spousta lidí bojí vyjádřit, protože se bojí, že řeknou hloupost. Tento strach není doopravdy vůbec opodstatněný. Ve skutečnosti má tuto obavu 95 % účastníků každé schůze. Takže pokud se rozhodnete mluvit, budete daleko jistější ve svých myšlenkách a ostatní lidé vás budou nevědomky uznávat jako vůdce.

 • Cvičte

  Autor: Pexels
  Osobní vzhled a tělesná zdatnost má také velký vliv na sebevědomí. Pokud jste z formy, tak se jistě budete cítit daleko nejistí, neatraktivní a bez energie. Pokud na sobě „zamakáte“, povzbudíte nejen svůj psychický vzhled, ale povzbudíte i sama sebe a budete myslet pozitivněji. Disciplínou si rozhodně neuškodíte, vytváří totiž pozitivní impuls, kterým si můžete vybudovat zásobu sebevědomí na celý den!

Autor: Eva Dvořáková
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy