..

.. Zdroj: Avon

AVON Pochod se nezadržitelně blíží! Pochodujeme už tuhle sobotu

Další ročník AVON Pochodu (celkem již 17.) se uskuteční už tuto sobotu 10. června. Sraz je již tradičně na Staroměstském náměstí v dopoledních hodinách. Slavnostní odstartování Pochodu a přestřižení startovní pásky za účasti generální ředitelky Avonu, Andreey Moldovan, a všech letošních ambasadorek a ambasadorů proběhne přesně v 12.00. Pochoduje se na ostrov Štvanice, kde se můžete těšit na bohatý program.

Jak se nastylujou na pochod jeho ambasadorky?

Oslovili jsme vybrané ambasadorky a pro server zeny.cz jsme je vyzpovídali. Prozradí vám, proč se stali tvářemi této akce i to, jaký styling Trička plánují…

A Cup of Style

Přemýšlely jste, jaký styling a líčení by se Vám nejvíc hodilo k pochodovému Tričku?

Určitě bude záležet na počasí, ale vidíme to na nějaký pohodový outfit. Pohodlné boty ve kterých nebude problém Pochod jít a nějaké hezké kalhoty či kraťasy. Chceme si to především pořádně užít a mít se celý den dobře, takže žádné módní kreace řešit nebudeme, ostatně i tak, jak je to řečeno v letošní kampani.

Proč jste se rozhodly stát se ambasadorkami AVON Pochodu?

Jsme si vědomy toho, že můžeme mít na naše sledovatelky veliký vliv a chceme ho využívat co nejvíc k šíření dobra. Přišlo nám proto jako skvělá příležitost, sdílet s nimi kromě našich názorů na módu a zážitků z každodenního života i tohle edukační téma. Čím dál tím častěji se rakovina prsu týká i mladých slečen ve věku našich čtenářek. Čím víc o této problematice budou vědět, tím větší je šance na úspěšnou prevenci této nemoci. Projektu AVON Pochod moc fandíme a je pro nás čest být jeho součástí.

..
.. | Zdroj: Avon

Iva Pazderková

Přemýšlela jste, jaký styling a líčení by se Vám nejvíc hodilo k pochodovému Tričku?

Budu improvizovat ten den. Ale jednoznačně bude nejdůležitější součástí mého stylingu úsměv. A ten sluší všem. Vřele doporučuji.

Co byste vzkázala lidem, kteří nad účastí na AVON Pochodu váhají?

Není důvod váhat. Pomáhat je skvělé. A užít si u toho ten pocit, že nás pomáhá tolik, je krásné.

..
.. | Zdroj: Avon

Gabriela Lašková

Přemýšlela jste, jaký styling a líčení by se Vám nejvíc hodilo k pochodovému Tričku?

Přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla to NEŘEŠIT! Vsadím proto na jistotu a pohodlí, což nejspíš bude znamenat polorozpuštěné vlasy, pohodlné tenisky, šortky a lehké denní líčení. Raději ale zvolím voděodolnou řasenkou, emocím se nebráním.

Víte, co vás čeká 10.6?

V sobotu 10. 6. hodím za hlavu všechny maličkosti a hlouposti, obuji pohodlné tenisky, obléknu růžové Tričko a v pravé poledne vyjdu spolu s tisícem skvělých lidí, abychom společně vyjádřili podporu ženám s rakovinou prsu, připomněli si, proč je prevence důležitá a uvědomili si, co je v životě důležité a co nestojí za to řešit.

..
.. | Zdroj: Avon

SUPER PROGRAM AŽ DO VEČERNÍCH HODIN

Na hlavním pódiu se představí Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Sto zvířat, Sebastian, November 2nd a další. K dobré hudbě si budete moci vychutnat kromě tradičního občerstvení i speciální růžový donut Ňadran, jehož zakoupením přispějete na konto AVON proti rakovině prsu čtyřmi korunami, a děti zabavit v dětském koutku. Balonky se budou vypouštět po půl páté za zvuků procítěného singlu Michala Hrůzy Venuše. Pokud jste na Pochodu byli i loni, víte, že to je setsakramentsky silný a emocemi nabitý zážitek, takže do půl páté určitě vydržte!

Nezapomeňte, že i letos je vstupenkou na Pochod růžové pochodové Tričko, koupit si ho můžete na e-shopu www.zdravaprsa.cz nebo v den Pochodu – na místě srazu na Staroměstském náměstí i v cíli na Štvanici.