AVON Pochod se nezadržitelně blíží! Pochodujeme už tuhle sobotu

Další ročník AVON Pochodu (celkem již 17.) se uskuteční už tuto sobotu 10. června. Sraz je již tradičně na Staroměstském náměstí v dopoledních hodinách. Slavnostní odstartování Pochodu a přestřižení startovní pásky za účasti generální ředitelky Avonu, Andreey Moldovan, a všech letošních ambasadorek a ambasadorů proběhne přesně v 12.00. Pochoduje se na ostrov Štvanice, kde se můžete těšit na bohatý program.

Jak se nastylujou na pochod jeho ambasadorky?

Oslovili jsme vybrané ambasadorky a pro server zeny.cz jsme je vyzpovídali. Prozradí vám, proč se stali tvářemi této akce i to, jaký styling Trička plánují…

A Cup of Style

Přemýšlely jste, jaký styling a líčení by se Vám nejvíc hodilo k pochodovému Tričku?

Určitě bude záležet na počasí, ale vidíme to na nějaký pohodový outfit. Pohodlné boty ve kterých nebude problém Pochod jít a nějaké hezké kalhoty či kraťasy. Chceme si to především pořádně užít a mít se celý den dobře, takže žádné módní kreace řešit nebudeme, ostatně i tak, jak je to řečeno v letošní kampani.

Proč jste se rozhodly stát se ambasadorkami AVON Pochodu?

Jsme si vědomy toho, že můžeme mít na naše sledovatelky veliký vliv a chceme ho využívat co nejvíc k šíření dobra. Přišlo nám proto jako skvělá příležitost, sdílet s nimi kromě našich názorů na módu a zážitků z každodenního života i tohle edukační téma. Čím dál tím častěji se rakovina prsu týká i mladých slečen ve věku našich čtenářek. Čím víc o této problematice budou vědět, tím větší je šance na úspěšnou prevenci této nemoci. Projektu AVON Pochod moc fandíme a je pro nás čest být jeho součástí.

Iva Pazderková

Přemýšlela jste, jaký styling a líčení by se Vám nejvíc hodilo k pochodovému Tričku?

Budu improvizovat ten den. Ale jednoznačně bude nejdůležitější součástí mého stylingu úsměv. A ten sluší všem. Vřele doporučuji.

Co byste vzkázala lidem, kteří nad účastí na AVON Pochodu váhají?

Není důvod váhat. Pomáhat je skvělé. A užít si u toho ten pocit, že nás pomáhá tolik, je krásné.

Iva Pazderková je ambasadorka Avon pochodu

Gabriela Lašková

Přemýšlela jste, jaký styling a líčení by se Vám nejvíc hodilo k pochodovému Tričku?

Přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla to NEŘEŠIT! Vsadím proto na jistotu a pohodlí, což nejspíš bude znamenat polorozpuštěné vlasy, pohodlné tenisky, šortky a lehké denní líčení. Raději ale zvolím voděodolnou řasenkou, emocím se nebráním.

Víte, co vás čeká 10.6?

V sobotu 10. 6. hodím za hlavu všechny maličkosti a hlouposti, obuji pohodlné tenisky, obléknu růžové Tričko a v pravé poledne vyjdu spolu s tisícem skvělých lidí, abychom společně vyjádřili podporu ženám s rakovinou prsu, připomněli si, proč je prevence důležitá a uvědomili si, co je v životě důležité a co nestojí za to řešit.

SUPER PROGRAM AŽ DO VEČERNÍCH HODIN

Na hlavním pódiu se představí Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Sto zvířat, Sebastian, November 2nd a další. K dobré hudbě si budete moci vychutnat kromě tradičního občerstvení i speciální růžový donut Ňadran, jehož zakoupením přispějete na konto AVON proti rakovině prsu čtyřmi korunami, a děti zabavit v dětském koutku. Balonky se budou vypouštět po půl páté za zvuků procítěného singlu Michala Hrůzy Venuše. Pokud jste na Pochodu byli i loni, víte, že to je setsakramentsky silný a emocemi nabitý zážitek, takže do půl páté určitě vydržte!

Nezapomeňte, že i letos je vstupenkou na Pochod růžové pochodové Tričko, koupit si ho můžete na e-shopu www.zdravaprsa.cz nebo v den Pochodu – na místě srazu na Staroměstském náměstí i v cíli na Štvanici.