...

... Zdroj: Creative world

Zažeňte rodinnou nudu. Prožijte léto s Rumcajsem

Holešovický Creative World, dům, který propojuje koncept tvorby, dobrého jídla a akcí pro všechny generace, je originálním místem pro narozeninové oslavy nejen pro děti, ale i dospělé, teambuildingy, workshopy, firemní eventy či jakékoli oslavy. Denně je zde pro všechny generace otevřen workshop, kde vždy tvoříte podle českého kalendáře nebo třeba aktuální potřeby, pro koho chcete vyrobit dárek. Pro nadcházející léto připravil místní tým designerů ve spolupráci s Marinou Odvárkovou, dcerou Radka Pilaře, léto s Rumcajsem!

...
... | Zdroj: Creative world

Zažijte léto kreativně s legendárním ilustrátorem Radkem Pilařem!

Staňte se na chvíli animátorem, vyzkoušejte si vy i vaše děti, co obnáší práce ilustrátora. „Radek Pilař byl skutečný vizionář a jeho práce na animaci, ilustraci, kresbě i malbě má co říct i dnešní době. Dospělí si vychutnají dosud nevystavené kousky z tvorby Radka Pilaře, možnost animace či ilustrace v příjemném inspirativním prostředí našeho centra, a to po dobu 5 měsíců. Pro aktivní návštěvníky bude připravena procházka světem Radka Pilaře s hádankami, kvízy i úkoly. Tu ocení nejvíce děti, školy a školky,“ přibližuje novinky v Creative World helena Neumannová, spolumajitelka a spolu-autorka projektu.

Designérky Creative World s dcerou Mariny Odvárkové
Designérky Creative World s dcerou Mariny Odvárkové | Zdroj: Creative world

Přivoňte si k lesu Řáholci, vyzkoušejte střelbu z kanonu do oken knížete, dotkněte se květin na Mančině zahrádce, najděte sluneční prstýnek nebo vystřelte z bambitky na ševcovské boty. „Protože chceme nabídnout opravdu bohatý prožitek pro skupiny i jednotlivce, součástí výstavy bude i tvůrčí ateliér, kde si mohou návštěvníci zasadit mladý doubek z lesa Řáholce nebo upéct loupežnickou placku, ale to až poté, co si nadrtí pšenici. Budeme zdobit perníčky či dortíčky paní kněžny z Jičína nebo vytvořit krásné umělecké dílo,“ doplňuje partnerka Creative World a spolu-autorka Milena Krčálová.

Prostor, kde se nenudíte

Celkově prostor o 1000 m2 spolu s příjemně revitalizovaným dvorkem propojeným se sousední venkovní i vnitřní tělocvičnou a sály, ale i Ayurveda centrem Mahapurusha, je proměňován podle ročních období. Na stezkách, při kterých potrápíte svou hlavu, ale i se pobavíte, v jídelníčku, celkové zábavě zde i v tvorbě najdete český kalendář každý měsíc jinak. Vedle toho, že tady na vás kouká z každého rohu kus kreativity, vás potěší i kvalitní kuchyně v otevřeném bistru. Můžete si tady číst, psát, pracovat, tvořit, nebo jen tak odpočívat třeba u domácí buchty s čajem z vlastní BIO levandule Chodouňské, kterou majitelé Creative World pěstují u Berouna.

V přízemí můžete tvořit, jak dlouho se vám zachce, vstup sem činí 150 Kč a je v něm zahrnuta základní tvorba. Asistenti vás zde provedou a poradí, co všechno v daný den můžete tvořit. Protože právě tady, v části určené pro workshopy a zábavu pro děti se nejen český kalendář a tradice prolínají nejvíce. Nyní se můžete těšit na tvorbu jarních dekorací, zakoupit tvůrčí balíčky pro tvorbu na doma, nebo překvapit svého partnera jiným originálním dárkem z vlastní tvorby. Děti se mohou vyřádit u vodních koryt, v tajemné „bažině“, u spousty her nebo při lovení pokladu v mušli. I v pohádkové části dochází k častým proměnám, a to uvnitř i na dvorku.

Každý kout je zde v jiném stylu. Alenka nesměla chybět
Každý kout je zde v jiném stylu. Alenka nesměla chybět | Zdroj: Creative world

Narozeninové oslavy a akce na míru

Jakoukoliv akci v Creative World tvoříme na míru. Oslavy pro milovníky detektivek nebo Frozen party pro malé princezny. Pilot zde prožil kus vesmíru ke svým třicátinám, dědeček si možná rád projde stezku starým Chicagem. Děti milují pohádkové akce, protože právě zde vytvářejí místní výtvarníci nejkrásnější den v roce – oslavu narozenin s tvorbou, pohybem, kvízy a kostýmy, zkrátka přesně podle toho, co máte rádi. Máte-li ale doma budoucí superstar, ani to není pro realizační tým problém a zpívat můžete z plna hrdla. Stejně tak zde uspokojí třeba i milovníky youtube z řad teenagerů. Přímo v Creative World si můžete zapůjčit pestrou škálu kostýmů, nebo si třeba zavzpomínat na léta hippies s květinovou party.

Pravidelně zde narazíte na řízené workshopy pro celou rodinu mimo klasickou tvorbu po celý den
Pravidelně zde narazíte na řízené workshopy pro celou rodinu mimo klasickou tvorbu po celý den | Zdroj: Creative world

Mahapurusha Ayurveda Centrum

V holešovickém domě najdete také odpočinek, a to v malém Ayurvédském salonu, který nabízí horké olejové masáže pro dokonalou relaxaci a prokrvení těla, levandulové koupele, parní box, psychowalkman nebo shirodharu.

Více se můžete dozvědět i na našem facebooku!