Minulé životy podle horoskopu: Neuvěříte, kým jste byli! | Ženy.cz
 


Minulé životy podle horoskopu: Neuvěříte, kým jste byli!

23. června 2019 • 06:00
 • Minulé životy podle horoskopu: Neuvěříte, kým jste byli!

  Také máte občas pocit, že nějakou situaci jste zažili, a bezpečně víte, že to není reálné? Říkáte si někdy, že ve vás snad dřímají emoce z minulých životů? Pak vás určitě bude zajímat, že vaše znamení zvěrokruhu může pomoct určit, kým jste byli. Velký vliv na to má kromě konkrétního znamení taky astrologický dóm. Těch je dvanáct a reprezentují různé oblasti životních činností a potřeb. Minulé životy patří do dvanáctého dómu, protože ten řídí nevědomou mysl, duchovno, tajemství, podvědomou paměť a taky karmický dluh.

  Občas jako by se nám vynořily v mysli vzpomínky na minulé životy. Čas od času na nás vyskočí ze snů, při meditaci nebo ve chvíli, kdy prožíváme takzvané „deja vu“. A možná někdy silně cítíte sympatii k nějaké profesi, aniž víte proč. Možná jste byli v minulém životě právě tím, o kom se vám zdá.

  Beran: Válečník, bojovník, rytíř nebo básník

  Berani v sobě mají válečný instinkt a patří k lidem, kteří nevědí, kdy přestat. Jsou to osoby vytrvalé a dokážou zatnout zuby. Nikdy neutečou z boje, vždy jdou stále dopředu. Protože je váš dvanáctý dóm ve znamení Ryb, můžete být také hluboce duchovně založení, tajemní a také poetičtí.

   

   

 • Býk: Vůdce, průkopník, průzkumník

  Býci jsou lidé, kteří jsou ve svých rozhodnutích vždy pevní. Vědí, co to znamená neuhnout z cesty. Obvykle jsou pro ostatní příkladem. Jsou ale také jemné duše, které umožňují ostatním, aby byli úspěšní. Ve dvanáctém dómu máte ale Berana, takže jste mohli být také velmi agresivní a nebojácní vůdci, kteří bojovali za to, čemu věřili, bez ohledu na důsledek.

   

   

 • Blíženci: Léčitel, bylinkář, podnikatel

  Blíženci mají zlaté srdce, které krvácí pro ty, kteří to potřebují. V minulém životě jste určitě pečovali o zraněné duše, protože jste dokázali hluboce cítit bolest druhých. Přesně víte, jak se postarat o ty, kteří mají bolesti. V minulých životech jste bezelstně pomáhali těm, kteří to potřebovali. Ve dvanáctém dómu máte ale Býka, takže je také šance, že jste byli materialisticky založení a užívali si radostí života a pohodlí.

   

   

 • Rak: Diplomat, vyjednávač, spisovatel

  Raci jsou vysoce adaptabilní lidé s ostrou myslí. Jsou také velice taktní a skvělí při vyhodnocování situací. Podle toho taky jednají a obvykle správně. Mají tendenci vynikat v umění vytvářet to nejlepší i z naprosto bezvýchodné situace. Přesně vědí, jak změnit cokoli ve svůj prospěch. V minulém životě jste byli pravděpodobně vysoce kvalifikovaní diplomaté nebo vyjednávači. Dvanáctý dóm v Blížencích vás zase mohl předurčit k tomu, abyste byli skvělí intelektuálové, zřejmě spisovatelé.

   

 • Lev: Umělec, malíř, sochař nebo samaritán

  Lvi jsou velmi expresivní a emocionální současně. Vědí, co jejich srdce potřebuje a po čem touží. Dobře vědí, jak toho mohou dosáhnout, ale nejdůležitějším přínosem je jejich schopnost přimět svět k tomu, aby viděl svět tak, jak chtějí oni. V předchozích životech jste byli pravděpodobně umělcem, malířem nebo sochařem, kteří přeměňovali svět k obrazu svému. Dvanáctý dóm v Raku z vás ovšem mohl udělat i samaritány, kteří pečovali o ostatní.

   

   

 • Panna: Myslitel, filozof nebo vysoce postavený úředník

  Panny jsou lidé, kteří žijí ve vlastních myšlenkách. Mají svůj vlastní svět ve své hlavě, který si vytvořili. Jejich myšlenky a perspektivy jsou pro ně hodně důležité a podle nich hodnotí i ostatní. Ve svém předchozím životě byli pravděpodobně myslitelé, filozofové nebo vysoce postavení a vážení úředníci. Dvanáctý dóm ve Lvu je předurčil i k tomu, že byli mocnými panovníky.

   

   

 • Váhy: Soudce, právník, léčitel

  Váhy milují harmonii a mají schopnost soudit skutečně spravedlivě. Jejich duše nezná předpojatost, a to je to, co definuje jejich osobnost. Nemají předsudky, věří v rovnost a spravedlnost. V minulých životech byli pravděpodobně soudci. Zemitá Panna v karmě znamená, že se mohli také věnovat přírodní medicíně a léčení druhých.

   

   

   

 • Štír: Vrah, zabiják, umělec

  Štíři mají tajemnou osobnost a nebezpečnou stránku, o které ví jen málo lidí. Jsou schopní v případě nutnosti zabít, pokud je bude někdo nevědomky provokovat, nebo budou bezohlední. V minulých životech byli pravděpodobně vrahem, zabijákem nebo tím, kdo zabil pro dobrou věc. Váhy ve dvanáctém dómu značí, že jste byli smyslní a vysoce kreativní, takže jste mohli být i umělcem.

   

   

 • Střelec: Spisovatel, hudebník nebo vědec

  Střelci jsou svobodomyslné bytosti, které se nerady nudí. Jsou požehnaní talentem a umí tvrdě pracovat. Vědí totiž, že jedině tvrdou prací dosáhnou svého cíle. Na druhé straně mají tvůrčí duši a svůj potenciál najdou v hudbě nebo v oblasti psaného slova. V minulém životě byli zřejmě spisovatelem či hudebníkem. Ve dvanáctém dómu mají Štíra, takže jsou také intenzivní a posedlí. V předchozím životě díky tomu mohli taky zkoumat a být vědcem.

   

   

 • Kozoroh: Ochránce, spasitel nebo cestovatel

  Kozorozi rádi chrání slabší. Mají otevřené srdce a dávají plnými hrstmi lásku kolem. V minulém životě byli pravděpodobně spasitelem nebo knězem. Díky dvanáctému dómu ve Střelci však mohli být také cestovatelem, který toužil po dobrodružství.

   

   

   

 • Vodnář: Motivátor, myslitel nebo politik

  Vodnáři jsou obecně velmi inspirující pro druhé. Jsou těmi, kdo jsou stvořeni k tomu, aby vynikli a byli motivováni k úspěchu. Dělají to takovým způsobem, aby je ostatní následovali. Dávají druhým naději, že i oni můžou dokázat mnohem víc než to, co dělají teď. V minulém životě jste byli pravděpodobně motivátorem či vůdcem. Díky dvanáctému dómu v Kozorohu jste byli ambiciózní a odhodlaní, takže je možné, že jste byli politikem.

   

   

 • Ryby: Vizionář, myslitel nebo rebel

  Ryby vidí svět z jiného úhlu. Nejsou to lidé, kteří by se snadno přizpůsobili společenským normám, ale nastavují vlastní cestu. Mají svou vlastní vizi toho, jak by měl svět vypadat. V předchozím životě byli pravděpodobně vizionáři či někým, kdo dokázal zlomit bariéry pro vytvoření něčeho nového. Dvanáctý dóm ve Vodnáři zase poukazuje na to, že jste mohli být v předchozím životě nekonvenčním rebelem, který se nikdy neztratil v davu.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Autor: aši
Klíčová slova:  horoskop
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy