Minulé životy podle horoskopu: Neuvěříte, kým jste byli!

Také máte občas pocit, že nějakou situaci už jste zažili, a bezpečně víte, že to není reálné? Říkáte si někdy, že ve vás snad dřímají emoce z minulých životů? Pak vás určitě bude zajímat, že znamení zvěrokruhu vám může pomoci určit,kým jste byli. Velký vliv na to má kromě konkrétního znamení taky astrologický dóm. Těch je dvanáct a reprezentují různé oblasti životních činností a potřeb. Minulé životy patří do dvanáctého dómu, protože ten řídí nevědomá mysl, duchovno, tajemství, podvědomá paměť a taky karmický dluh.

Občas jako by se nám vynořily v mysli vzpomínky na minulé životy. Čas od času na nás vyskočí ze snů, při meditaci nebo ve chvíli, kdy prožíváme takzvané deja vu. A možná někdy silně cítíte sympatii k nějaké profesi, aniž víte proč. Možná jste byli v minulém životě právě tím, o kom se vám zdá.

Beran: válečník, bojovník, rytíř nebo básník

Berani v sobě mají válečný instinkt a patří k lidem, kteří nevědí, kdy přestat. Jsou to osoby vytrvalé a dokážou zatnout zuby. Nikdy neutečou z boje, vždy jdou stále dopředu. Protože je váš dvanáctý dóm ve znamení Ryb, můžete být také hluboce duchovně založení, tajemní a také poetičtí.