Jediná rada pro šťastný vztah podle horoskopu: Jak najde štěstí právě vaše znamení?

12. ledna 2020 • 06:00
 • Jediná rada pro šťastný vztah podle horoskopu: Jak najde štěstí právě vaše znamení?

  Na spokojený vztah nebo manželství má každý jiný recept. Někomu vyhovuje více svobody, jiným drama, dalším zase každodenní blízkost. Astrologie poměrně přesně vystihuje naše základní osobnostní rysy a mimo jiné může poskytnout životní radu, díky které můžete vybudovat skutečně stabilní a dobrý vztah. Která rezonuje právě s vámi?

  Autor: iStock

  Beran

  Berani bývají velmi dobrodružní, zábavní, živí a vášniví. Potřebují proto někoho, kdo by se s nimi mohl podílet na jejich vášních a kdo je bude povzbuzovat k tomu, aby žili život naplno. Ne někoho, kdo je bude stahovat a držet zpátky.

  Rada pro šťastný vztah: Není to o nalezení osoby, s níž se chcete podělit o svůj život, ale o nalezení osoby, s níž chcete prožít svůj život! Berani potřebují parťáka na život a na smrt, ne leklou rybu.

 • Býk

  Autor: iStock

  Býci jsou zemské znamení a stojí pevně nohama na zemi. Jsou trpěliví a chvíli jim trvá, než začnou někomu důvěřovat a než si někoho pustí blíž k tělu. Dalo by se říct, že jsou opatrní.

  Rada pro šťastný vztah: Pamatujte si, že jen proto, že vás někdo nemiluje přesně tak, jak byste si přáli být milováni, neznamená, že vás nemiluje se vším všudy. Je třeba, abyste si připomněli, že váš způsob lásky nemusí nutně kopírovat způsob lásky vašeho partnera.

 • Blíženci

  Autor: iStock

  Blíženci jsou skvělí řečníci a komunikátoři, takže si spousta lidí myslí, že jim nedělá problém mluvit s druhým pohlavím a něco řešit. Ale ne vždy to tak je. Blíženci nemají rádi konfrontaci a nechtějí být zlí. Proto dělají ve vztazích velmi často velkou chybu, že o problémech nehovoří.

  Rada pro šťastný vztah: Nevyhýbejte se problémům, které chcete řešit. Promluvte si o nich otevřeně, upřímně, a hlavně moc dlouho nečekejte.

 • Rak

  Autor: iStock

  Raci jsou milující, pečující a ochranitelští. Zvláště pokud jde o jejich nejbližší. Mají sklon stavět potřeby druhých před svoje vlastní.

  Rada pro šťastný vztah: Nasaďte si kyslíkovou masku jako první, teprve pak pomáhejte ostatním. Jinak vám nezbude dost síly pečovat o ty, které milujete. Není to sobecké, vaše priority musí být primární.

 • Lev

  Autor: iStock

  Lvi jsou sebevědomí, silní a přímočaří. Mají rádi vše pod kontrolou.

  Rada pro šťastný vztah: Nechte svého partnera, aby žil chvíli po svém. Nikdo nechce mít vedle sebe někoho, kdo za něj bude dělat všechna rozhodnutí. Můžete být sice dominantní partner, ale svého partnera taky povzbuzujte k tomu, aby sám o něčem rozhodl (třeba o tom, kam půjdete na večeři).

 • Panna

  Autor: iStock

  Panny jsou velké organizátorky a rády plánují – i život těm druhým. Mají rády věci na svém místě a mají tendenci usilovat o dokonalost.

  Rada pro šťastný vztah: Nikdo není dokonalý, ani vy ne. Panny si musí pamatovat, že nemůžou všechno organizovat a že některé z nejkrásnějších okamžiků ve vztahu pocházejí z chyb či nedokonalostí, které vznikají spontánně. Vzdejte se svých očekávání a užívejte si toho, co přijde. Život se nedá pokaždé naplánovat.

 • Váhy

  Autor: iStock

  Váhy jsou diplomatky zvěrokruhu, chtějí, aby všichni kolem nich byli šťastní a v pohodě. Nemají rády konfrontaci a nerady se dostávají do verbálních bojů.

  Rada pro šťastný vztah: Mluvte otevřeně o všem, dokonce i o tom, co vás bolí. Váhy mají tendenci vytěsnit svoje emoce a nechávat je stranou. Je nutné, aby si připomínaly, že s problémy se musí vypořádat přímo a včas, aby jejich vztah byl pevnější.

 • Štír

  Autor: iStock

  Štíři jsou mnohem citlivější, než se jim samotným líbí, a jsou taky velmi intuitivní. Vzhledem k tomu, že oceňují poctivost, jednou z jejich schopností je vycítit, když jim někdo lže do očí. Pokud jim někdo ublíží, můžou být stejně vášniví při pomstě, jako ve vztahu.

  Rada pro šťastný vztah: Musíte zapracovat na schopnosti učit se odpouštět. V tom máte rezervy. Čím větší soucit a laskavost dokážete prokázat vůči partnerovi a sobě, tím silnější bude váš vztah.

 • Střelec

  Autor: iStock

  Střelci milují nadšení, dobrodružství a zkoušení nových věci. Chtějí vždy měnit věci včetně svých vztahů, takže je pro ně práce na budování vztahu poměrně velkou výzvou.

  Rada pro šťastný vztah: Naučte se plout na vlně. Znamená to brát věci tak, jak přicházejí, a učit se s nimi vypořádat. Ve vztahu jsou dobré i špatné časy a vy nemůžete pokaždé odejít, když máte pocit, že jste právě v těch horších.

   

 • Kozoroh

  Autor: iStock

  Kozorohové jsou tvrdí dříči a někdy pracují až moc tvrdě. A to i ve svých vztazích. Stejně jako práce i vztahy potřebují dovolenou, relax. Ujistěte se, že vy a váš partner máte čas na hraní.

  Rada pro šťastný vztah: Ujistěte se, že se ve vztahu budete taky bavit, i když to pro vás bude znamenat, abyste si to naplánovali. Když trochu slevíte ze svých nároků, budete se cítit lépe fyzicky i emocionálně.

 • Vodnář

  Autor: iStock

  Vodnáři mají ve svém životě spoustu lidí. To může způsobovat problémy ve vztahu, protože velmi často řeší nejrůznější problémy s druhými lidmi místo toho, aby se zaměřili jen na svého partnera.

  Rada pro šťastný vztah: Pokud je nějaký problém, raději se snažte ho řešit soukromě – primárně se svým partnerem. Pokud mu nedůvěřujete natolik, abyste se mu svěřili se svým trápením a on vám poskytl podporu a radu, proč s ním vlastně jste?

 • Ryby

  Autor: iStock

  Ryby milují romantiku a lásku. Kdyby byl život románem, byly by Ryby v nebi. Nicméně život není fantazie ani pohádka, někdy je potřeba otevřít oči a pracovat na svém vztahu. A nic není zadarmo a není vždycky všechno růžové.

  Rada pro šťastný vztah: Nezapomeňte mít realistická očekávání o lásce a vztahu. Neznamená to, že láska nemůže být magická, ale není to každý den. I déšť nebo bouřka ale vztahu prospějí.

Autor: aši
Klíčová slova:  horoskophoroskop 2020
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy