Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia.cz

Jaro je období nových začátků. Vylepšete svůj dům a pečujte o sebe

Zimě definitivně odzvonilo a přichází čas změn. Udělejte si radost a pořiďte si potřebné věci do své domácnosti. Zároveň byste ale ani neměli zapomínat na sebe. Dopřejte si k oslavě jara také dobré jídlo nebo náležitou péči o svůj zevnějšek. Koukněte se na naše tipy, čím potěšit svoji domácnost i sami sebe.

Smlsněte si na Cocoa Rings with Marshmallow

Ochutnejte naší novinku COCOA RINGS WITH MARSHMELLOWS. Dodají vám potřebnou energii a postarají se o to, aby vaše rána byla veselejší. Více na webu Bonavita.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Bonavita

Pokračování 2 / 6

Vyzkoušejte novinku od Krahulíku

 

Ochutnejte novinku z řady Sous-vide mas, chuťově vyladěný Vepřový guláš. Guláš je připravený metodou sous-vide, díky které si maso zachová svoji šťavnatost a výživové hodnoty. Novinku z řady Sous-vide zakoupíte v obchodech Tesco. Více na webu Krahulík.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Krahulík

Pokračování 3 / 6

Postarejte se o svoji pleť

Astrid Hyaluron Micelární voda s kyselinou hyaluronovou obsahuje komplex minerálů, proteinů a vitamínů a prebiotiky. Účinně odstraňuje make-up, mastnotu a nečistoty.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Astrid

Pokračování 4 / 6

Udělejte si radost novým vybavením do kuchyně

Sbírejte nálepky za nákup v prodejnách Kaufland a získejte exkluzivní řadu nádobí Meditarreneo a spotřebiče značky Delimano se slevami až 56 %. Nechte se inspirovat skvělými recepty, které vytvořil Paolo Palazzo.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Delimano

Pokračování 5 / 6

Pořiďte si odolné nádobí

Značka Delimano nabízí kvalitní nádobí z řady Mediterraneo, které je inspirováno Středomořím. Nepřilnavý povrch, odolnost proti poškrábání, použití v troubě a mnohem více. Vyberte si své nové kuchyňské nádobí se slevou až 56 % nyní exkluzivně v rámci věrnostní akce v Kauflandu.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Delimano

Pokračování 6 / 6

Vařte a pečte zdravé jídlo

Značka Delimano nabízí možnost zdravého vaření. Až o 95 % méně tuku díky smažení na horkém vzduchu! Že máte raději pečení? I pro vás máme řešení! Kuchyňský robot PRO snadno hněte, šlehá a míchá jakékoliv těsto budete chtít. Spotřebiče a nádobí značky Delimano exkluzivně v Kauflandu.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Delimano